Web sayfamızı iyileştirmemize yardımcı olması için çerezler kullanırız. Lütfen Çerez Politikamızı okuyun.

 • Mobil Uygulamalar
 • ASUSTOR NAS 華芸 AiVideos

  Akıllı Video Yönetimi

  Üç ana yerleşik video kütüphane kategorisi bulunur: Filmler, TV Şovları ve Ev Filmleri. Akıllı Video Yönetimi ayrıca büyük poster klasör modu sağlar, böylece videoları kolayca hızlıca yönetebilir ve bulabilirsin.

  Asustor NAS 華芸 Akıllı Video Yönetimi

  Avucunuzdaki sinema salonu

  AiVideos size benzerleri içinde en sorunsuz mobil video izleme deneyimini sunuyor.Uzun indirme sürelerini beklemenize gerek kalmadan NAS'ınızdan video koleksiyonu içerisinde gezebilirsiniz. Sadece tek bir tıklama ile yüksek çözünürlüklü Full HD (1080p) video izleme keyfini çıkarın.
  Hatta birçok dilde altyazı ve farklı ses seçenekleri ile filmleri farklı dillerde izleyebilirsiniz .AiVideos, Mobil cihazınıza sinema keyfini getirir.

  *MXplayer kullanmanız tavsiye edilmektedir.
  **Desteklenen mobil: Android

  Asustor NAS 華芸 Avucunuzdaki sinema salonu

  Hareket halinde iken Dijital TV

  Şu anda TV'de yayınlanmakta olan programları izlemek ister misiniz? Canlı akış fonksiyonu, istediğiniz herhangi bir kanalı izlemenizi sağlar. Hareket halindeyken herhangi bir yerden ve herhangi bir zamanda TV izleyin.Tam kanal değiştirme işlevselliği ile yüksek çözünürlüklü TV şovlarının keyfini çıkarın.

  . * İzleme kalitesi TV dongle sinyal gücü ve ağ bant genişliğine göre değişebilir

  Asustor NAS 華芸 Hareket halinde iken Dijital TV

  NAS gerçek zamanlı kod dönüştürme

  The Intel CPU’s real-time hardware transcoding allows video files that are not supported by the playback device to be first converted into a playable format before being sent to the playback device. Böylesine güçlü bir donanımla , Full HD (1080p) çözünürlüğündeki sıkıştırılmış video dosyalarını dahi gerçek zamanlı olarak açarak oynatmanız çok kolaydır.
  Eğer bantgenişliği sorunları video oynatmada takılmalara neden oluyorsa, video akış çözünürlüğünü değiştirerek daha akıcı bir şekilde videolarınızı izleyebilirsiniz.
  Transcoding yetenekleri

  Asustor NAS 華芸 NAS gerçek zamanlı kod dönüştürme

  Daha fazla çevrimdışı video içeriğinin keyfini çıkarın

  Hatta videoları çevrimdışı görüntüleyebilirsiniz! Harici USB kablosuna gerek kalmadan sadece birkaç dokunuşla videoları NAS cihazınızdan telefonunuza indirin. Bazen zayıf Wi-Fi çekim gücünden kaynaklı olarak indirmelerinizde çok beklemenize neden olabilir. Böyle bir durumda Wi-Fi sinyalinin daha kararlı olduğu bir noktaya geçtiğinizde AiVideos indirme işlemlerinizde nerede kaldıysanız oradan devam edecektir. Bu kullanışlı özellik sayesinde, artık yarım indirilen dosyalar hakkında endişelenmenize gerek kalmadı!

  Asustor NAS 華芸 Daha fazla çevrimdışı video içeriğinin keyfini çıkarın

  Geliştirilmiş Mobil Gizlilik Koruması

  Passcode koruma giriş kodu ile NAS’ınızdaki tüm dataları giriş bilgilerini yanlışlıkla veya kaybetmiş olsanızda endişenlenmenize gerek yok. Giriş Kodu sizing savunma hattınız durumundadır.Şifre koruması kullanırken, bir ASUSTOR mobil uygulamasını kullanmak için önce bir doğru şifreyi girmeniz gerekecektir.

  Asustor NAS 華芸 Geliştirilmiş Mobil Gizlilik Koruması

  Streaming Chromecast, DLNA afspelen

  Stream eenvoudig video's vanafuw NAS naar Chromecast ve DLNA endeel de video collectie op uw NAS met uwfamilieenvrienden op eengroot TV scherm. Bovendien kanAiVideosuwmobieleapparaat in eenafstandsbedieningveranderen. Pauzeer, Spoelsnelvooruit, pas het volume aanenconfigureerzelfsondertitels met eenvinger

  Vooreenlijst van ondersteunde media types ondersteund door Chromecast, bekijkt u: https://developers.google.com/cast/docs/media

  Asustor NAS 華芸 Streaming Chromecast, DLNA afspelen

  A Cutting Edge Apple TV Home Theatre in the Palm Your Hands

  The release of the tvOS version of AiVideos allows you to enjoy unparalleled digital entertainment at home. You can download AiVideos via Apple TV and enjoy the video collection from your NAS on your big screen. Get ready for a high definition home theatre experience like no other.

  Asustor NAS 華芸 A Cutting Edge Apple TV Home Theatre in the Palm Your Hands

  Bütün bu fonksiyonları ücretsiz olduğunu söylemiş miydim?