Web sayfamızı iyileştirmemize yardımcı olması için çerezler kullanırız. Lütfen Çerez Politikamızı okuyun.

 • Mobil Uygulamalar
 • ASUSTOR NAS 華芸 AiMusic

  Senkron oynatmanın anlamı Çiftte Keyif

  AiMusic, çift modlu akışı desteklemektedir; bu, NAS'ı, HDMI ses amplifikatörlerini, USB DAC ve USB / Bluetooth hoparlörleri de dahil olmak üzere herhangi bir kaynağı cihaza bağlamayı ve özgürce seçebilmenizi sağlar. Artık aynı şarkıyı NAS'da ve telefonunuzda eş zamanlı olarak oynatabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve ailenizle müzik dinleyin ve en sevdiğiniz şarkılarınızı paylaşın.

  Asustor NAS 華芸 Senkron oynatmanın anlamı Çiftte Keyif

  Çevrimdışıyken en sevdiğiniz şarkıları dinleyin.

  AiMusic aynı zamanda çevrimdışı dinlemek için NAS'ınızdan mobil cihazınıza şarkı indirmenize de izin verir. İster tek bir şarkı ya da albüm veya komple bir oynatma listesi olsun, hepsi kolay dinleme için mobil cihazınıza kolaylıkla indirilebilir.

  Asustor NAS 華芸 Çevrimdışıyken en sevdiğiniz şarkıları dinleyin.

  Çeşitli dinleme deneyimleri

  İdeal bir müzik deneyimi için kendi oluşturduğunuz oynatma listelerinden müzik çalın. Rastgele şarkı dinlemeyi seviyor musunuz? AiMusic'in rastgele şarkı çalma modu en iyi arkadaşınız! Tüm müzik koleksiyonunuzdan rastgele bir oynatma listesi oluşturmak için bir kere seçmeniz yeterli, böylece her seferinde yeni bir müzik deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

  Asustor NAS 華芸 Çeşitli dinleme deneyimleri

  Terabaytlarca müzik avcunuzun içinde.

  AiMusic, NAS üzerindeki müziklerinizi mobil cihazınızda oynatmanızı sağlar, bu da hareket halindeyken tüm müzik arşivinizin tadını çıkarmanıza izin verir.

  Asustor NAS 華芸 Terabaytlarca müzik avcunuzun içinde.

  AiMusic'i İndirme

  AiMusic hem Android hem de iOS işletim sistemleri için mevcuttur. “AiMusic” için App Store/Google Play'de arama yapabilir ya da uygulamayı indirmek için aşağıdaki kare kodu tarayabilirsiniz