Select your language
 • Mobil Uygulamalar
 • AiMusic

  Senkron oynatmanın anlamı Çiftte Keyif

  AiMusic, çift modlu akışı desteklemektedir; bu, NAS'ı, HDMI ses amplifikatörlerini, USB DAC ve USB / Bluetooth hoparlörleri de dahil olmak üzere herhangi bir kaynağı cihaza bağlamayı ve özgürce seçebilmenizi sağlar. Artık aynı şarkıyı NAS'da ve telefonunuzda eş zamanlı olarak oynatabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve ailenizle müzik dinleyin ve en sevdiğiniz şarkılarınızı paylaşın.

  adm_content

  Çevrimdışıyken en sevdiğiniz şarkıları dinleyin.

  AiMusic aynı zamanda çevrimdışı dinlemek için NAS'ınızdan mobil cihazınıza şarkı indirmenize de izin verir. İster tek bir şarkı ya da albüm veya komple bir oynatma listesi olsun, hepsi kolay dinleme için mobil cihazınıza kolaylıkla indirilebilir.

  adm_content

  Çeşitli dinleme deneyimleri

  İdeal bir müzik deneyimi için kendi oluşturduğunuz oynatma listelerinden müzik çalın. Rastgele şarkı dinlemeyi seviyor musunuz? AiMusic'in rastgele şarkı çalma modu en iyi arkadaşınız! Tüm müzik koleksiyonunuzdan rastgele bir oynatma listesi oluşturmak için bir kere seçmeniz yeterli, böylece her seferinde yeni bir müzik deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

  adm_content

  Terabaytlarca müzik avcunuzun içinde.

  AiMusic, NAS üzerindeki müziklerinizi mobil cihazınızda oynatmanızı sağlar, bu da hareket halindeyken tüm müzik arşivinizin tadını çıkarmanıza izin verir.

  adm_content

  AiMusic'i İndirme

  AiMusic hem Android hem de iOS işletim sistemleri için mevcuttur. “AiMusic” için App Store/Google Play'de arama yapabilir ya da uygulamayı indirmek için aşağıdaki kare kodu tarayabilirsiniz