Web sayfamızı iyileştirmemize yardımcı olması için çerezler kullanırız. Lütfen Çerez Politikamızı okuyun.

 • Mobil Uygulamalar
 • ASUSTOR NAS 華芸 AiMaster

  Bir NAS cihazını kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

  AiMaster’ın seçkin yönetim(başlatma) işlevi NAS cihazını yapılandırmanızı kolay bir hale getirir.Şimdi yapılandırabilir ve NAS cihazınızı kolaylıkla Mobil cihazınız üzerinden kullanabilirsiniz. AiMaster ile Yeni kullanıcı ekleyin, yeni NAS uygulamaları yükleyin, ürün yazılımını yükseltin veya sistemin gerçek zamanlı durumuna bakın. AiMaster hepsinin kolaylıkla yapılabilmesine yardım eder.

  Asustor NAS 華芸 Bir NAS cihazını kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

  ASUSTOR Zarifliği ile uygulamları birleştirin

  Nas cihazınıza yeni Uygulamalar (Apps) kurmak için AiMaster’ı kullandıktan sonra AiMaster eş zamanlı olarak ilgili mobil uygulamaları etkinleştirecektir. Dosyalar arasında arama yapın, fotoğraflar arasında dolaşın, müzik dinleyin veya güvenlik yayınlarını izleyin.Bu özelliklerin tümü tek dokunuş kadar uzağınızda.

  Asustor NAS 華芸 ASUSTOR Zarifliği ile uygulamları birleştirin

  NAS yönetimi parmaklarınızın ucunda

  İster bir ev kullanıcı olun, ister IT yöneticisi, AiMaster, ASUSTOR'un mobil cihazlar için tüm NAS cihazlarını kolayca kontrol etmenizi sağlayan Nas yönetim uygulamasıdır.

  Asustor NAS 華芸 NAS yönetimi parmaklarınızın ucunda

  Anlık Bildirimler

  AiMaster, gerçek zamanlı olay bildirimi özelliğine sahiptir, bu da sistem durumunuzu mobil cihazınızdan görüntülemenizi sağlar. Belirli olaylar meydana geldiğinde, son gelişmelerden haberdar olmanız için anlık bildirimler mobil cihazınıza gönderilecektir.

  Asustor NAS 華芸 Anlık Bildirimler

  NAS'ınız ile senkronize olun

  AiMaster ile hiçbir zaman NAS'ınızdan uzak değilsiniz. Tüm hizmetleri, uygulamaları ve yedekleme görevlerini istediğiniz yerden istediğiniz zaman yönetin. Tek dokunuşla yedekleme yapın ve tüm kullanıcı ve sistem durumunu görüntüleyin. Diğer NAS'lar arasında kendi NAS'ınızı bulmak için Find Me özelliğini kullanın. Tüm bunlar ve daha fazlası AiMaster ile mümkün.

  Asustor NAS 華芸 NAS'ınız ile senkronize olun

  HTTPS bağlantıları hassas iletişimlerinizi korur.

  HTTPS şifreli aktarım teknolojisi, yaygın olarak internette kullanılmasının yanında ayrıca en güveli şifreleme teknolojisidir. ASUSTOR uygulamaları, HTTPS şifreli bağlantıları ve aktarımları destekler aynı zamanda hareketli cihazlarınız ile NAS cihazınız arasındaki tüm aktarımları kötü niyetli ağ izlemesine karşı şifreleyip gizli olarak gönderir.

  Asustor NAS 華芸 HTTPS bağlantıları hassas iletişimlerinizi korur.

  Geliştirilmiş Mobil Gizlilik Koruması

  Passcode koruma giriş kodu ile NAS’ınızdaki tüm dataları giriş bilgilerini yanlışlıkla veya kaybetmiş olsanızda endişenlenmenize gerek yok. Giriş Kodu sizing savunma hattınız durumundadır.Şifre koruması kullanırken, bir ASUSTOR mobil uygulamasını kullanmak için önce bir doğru şifreyi girmeniz gerekecektir.

  *Android destekler.

  Asustor NAS 華芸 Geliştirilmiş Mobil Gizlilik Koruması

  Mükemmel NAS Yönetim Uygulaması

  Şimdi indirin ve NAS deneyiminizi basitleştirin