Web sayfamızı iyileştirmemize yardımcı olması için çerezler kullanırız. Lütfen Çerez Politikamızı okuyun.

 • Mobil Uygulamalar
 • ASUSTOR NAS 華芸 AiData

  Mobil bulut veri yöneticiniz

  ASUSTR'un AiData mobil uygulaması ile verilerinize mobil cihazınızla bulut ve NAS üzerinden erişin. Sezgisel arayüzü ve tanınmış bulut depolama hizmetlerinin entegrasyonuyla, AiData NAS ve bulut üzerindeki tüm dosyalarınızı yönetmenizi sağlar.

  Asustor NAS 華芸 Mobil bulut veri yöneticiniz

  Geliştirilmiş Mobil Gizlilik Koruması

  Passcode koruma giriş kodu ile NAS’ınızdaki tüm dataları giriş bilgilerini yanlışlıkla veya kaybetmiş olsanızda endişenlenmenize gerek yok. Giriş Kodu sizing savunma hattınız durumundadır.Şifre koruması kullanırken, bir ASUSTOR mobil uygulamasını kullanmak için önce bir doğru şifreyi girmeniz gerekecektir.

  Asustor NAS 華芸 Geliştirilmiş Mobil Gizlilik Koruması

  Sezgisel entegre

  Android/iOS cihazınızdan NAS'ınızdan herhangi bir klasörü indirebilir veya NAS'ınıza Android/iOS cihazınızdaki klasörlerden dosyaları yükleyebilirsiniz. Şimdi, NAS ve mobil cihazlardaki uygulamalar, çeşitli verileri her zamankinden daha hızlı entegre edilebilir.

  NAS'ınızda önemli datalarda gezinirken, datalarınızı; dosya adına, boyutuna ve tarihe göre listeyebilir, iyi bir organizasyonla yönetebilirsiniz.

  Asustor NAS 華芸 Sezgisel entegre

  Kullanışlı özellikler

  AiData, dijital yaşam tarzınızı zenginleştirecek uygun özelliklere sahiptir. NAS üzerindeki verileri yeniden adlandırmak, kopyalamak, taşımak ya da silmek için mobil cihazınızı kullanın. Hareket halindeyken hızlı çevrimdışı görüntülemek için öğeleri sık kullanılan olarak kaydedin ya da fotoğraflarınızı doğrudan telefonunuzdan NAS'a yükleyin. NAS'ta paylaşmak istediğiniz bir dosya mı var? Arkadaşlarınıza ve ailenize hızlı bir şekilde indirme bağlantılarını e-posta ile gönderin. AiData'nın özellikleri, kişisel bulutunuzdan gerçekten faydalanmanızı sağlar.