Web sayfamızı iyileştirmemize yardımcı olması için çerezler kullanırız. Lütfen Çerez Politikamızı okuyun.

 • Yedekle ve Geri Yükle
 • Kolay Erişim
 • Ev Eğlencesi
 • Sunucu Hosting
 • Enerji Verimliliği
 • Depolama Yönetimi
 • Sistem ve Veri Güvenliği
 • Video İzleme
 • ASUSTOR NAS 華芸 LooksGood

  Dilediğinizde ulaşabileceğiniz büyük video koleksiyonu

  Videolarınızı uzun indirme süreleri beklemeden internet gezginini kullanarak NAS'ınızdan direk olarak izleyebilirsiniz. İster Full HD (1080p) yüksek çözünürlüklü filmler, ister sürekli izlediğiniz diziler,isterseniz de kaydettiğiniz TV programlarına dilediğiniz anda ulaşabilirsiniz. Hatta birçok dilde altyazı ve farklı ses seçenekleri ile filmleri farklı dillerde izleyebilirsiniz. LooksGood, gerçekten kapsamlı bir çevrimiçi sinema deneyimi sağlar.

  *Windows EDGE, Chrome, Firefox ve Safari (Mac) Web tarayıcıları destekler.
  *Desteklenen harici altyazı dosya formatları: srt, ass, ssa, vtt; Çözümlenen altyazılar srt formatında görünecektir.

  Asustor NAS 華芸 Dilediğinizde ulaşabileceğiniz büyük video koleksiyonu

  Akıllı Video Yönetimi

  Üç ana yerleşik video kütüphane kategorisi bulunur: Filmler, TV Şovları ve Ev Filmleri. Akıllı Video Yönetimi ayrıca büyük poster klasör modu sağlar, böylece videoları kolayca hızlıca yönetebilir ve bulabilirsin.

  Asustor NAS 華芸 Akıllı Video Yönetimi

  Easy Streaming with Chromecast and DLNA

  With just one touch you can stream videos from your NAS to Chromecast and DLNA. Get ready to enjoy your multimedia collection on a big screen TV with your friends and family!
  For a list of media types supported by Chromecast, please see: https://developers.google.com/cast/docs/media

  Asustor NAS 華芸 Easy Streaming with Chromecast and DLNA

  Kullanımı kolay , Yüklenmesi kolaydır

  LooksGood, çeşitli dijital TV yayın standartlarını (DVB-T) destekler. NAS üzerinden yüksek çözünürlüklü dijital TV programlarını kaydetmeye başlamak için yapmanız gereken sadece NAS cihazınıza dijital USB dongle takmaktır.

  Asustor NAS 華芸 Kullanımı kolay , Yüklenmesi kolaydır

  NAS gerçek zamanlı kod dönüştürme

  The Intel CPU’s real-time hardware transcoding allows video files that are not supported by the playback device to be first converted into a playable format before being sent to the playback device. Böylesine güçlü bir donanımla , Full HD (1080p) çözünürlüğündeki sıkıştırılmış video dosyalarını dahi gerçek zamanlı olarak açarak oynatmanız çok kolaydır.
  Eğer bantgenişliği sorunları video oynatmada takılmalara neden oluyorsa, video akış çözünürlüğünü değiştirerek daha akıcı bir şekilde videolarınızı izleyebilirsiniz.
  Transcoding yetenekleri

  Asustor NAS 華芸 NAS gerçek zamanlı kod dönüştürme

  Özet görev yönetimi kayıtları

  Basit simgeler bir taraftan kayıt günlüğündeki sonuç göstergelerini anlamayı kolaylaştırırken, diğer taraftan hızlı bir şekilde kayıt görev yapılandırmalarını hatırlamanızı sağlar. TV kayıtlarını yönetmek düşündüğünüzden daha kolay !

  Asustor NAS 華芸 Özet görev yönetimi kayıtları

  Multimedya deneyiminizi güçlendirin

  Özel dâhili Hyper- Transcoding teknolojisi ustalıkla ASUSTOR tarafından hazırlandı. Bu teknoloji video çeviri işlemlerinin, CPU donanım hızlandırması kullanılarak daha hızlı ve daha önce hiç olmadığı kadar kolay işlenmesine imkânsağlar. Hyper-Transcoding özelliği kullanılarak yapılan işlemeler normal işlemelere göre 10 kat daha hızlıdır.
  Transcoding yetenekleri

  Asustor NAS 華芸 Multimedya deneyiminizi güçlendirin

  Dönüşüm görevleri için otomatik yönetim

  ASUSTOR dosya dönüştürme ve sistem kaynaklarını efektif kullanmak için akıllı dönüştürme ve dönüşüm zamanlarını organize eder. Akıllı dönüştürme ve dönüşüm zamanları organizasyonu ile NAS cihazınızı çoklu görevler için kullanmaya devam edersiniz.
  Akıllı Dönüştürme etkinliştirildikten sonra anlık sistem kaynaklarının kullanılabilirliğine göre sistem otomatik olarak dönüştürmeyi başlatıp durduracaktır.
  Dönüştürme görevi zamanlamasının etkinleştirilmesi, daha iyi sistem kaynak tahsisi için sadece belirtilen süre boyunca dönüştürme işlemi yapmanıza imkan tanır.

  Asustor NAS 華芸 Dönüşüm görevleri için otomatik yönetim

  Daha fazla çevrimdışı video içeriğinin keyfini çıkarın

  Kullanıcılar telefonları ile çevrimdışı birkaç video izlemek istediğinde sıklıkla karşılaştıkları problem videoların çok fazla yer kaplaması ve hafızaya sığmamasıdır.
  Medya dönüştürücü ekstra alan oluşturmak için dosyaları silmek zorunda kalmadan tek seferde birden fazla videonun boyutunu küçülterek daha fazla videoyu yanınızda bulundurmanıza imkân tanır.

  Asustor NAS 華芸 Daha fazla çevrimdışı video içeriğinin keyfini çıkarın