Select your language
 • Yedekle ve Geri Yükle
 • Kolay Erişim
 • Ev Eğlencesi
 • Sunucu Hosting
 • Enerji Verimliliği
 • Depolama Yönetimi
 • Sistem ve Veri Güvenliği
 • Video İzleme
 • SoundsGood

  SoundsGood Nedir?

  SoundsGood, müzik severler için geliştirilmiş bir müzik çalar Uygulamasıdır. ASUSTOR NAS kullanıcıları SoundsGood'u uygulama merkezinden indirebilir ve kurabilir. Müzik koleksiyonunu veya kişisel bestelerini SoundsGood müzik kütüphanesine aktardıktan sonra, kullanıcılar kendi özel müzik akış platformlarına sahip olacaklar.

  adm_content

  SoundsGood Başlarken

  SoundsGood'u indirdikten sonra kullanıcı, Uygulamayı ADM masaüstündeki simgesini tıklayarak açabilir.
  Uygulamayı açtıktan sonra, kullanıcılar codec bileşenlerini, dil ayarlarını ve daha fazlasını yapılandırmak için Ayarlar menüsünü kullanabilir. Media Source (Medya Kaynağı) bölümünde, kullanıcılar SoundsGood'a içe aktarmak için NAS'daki müziklerinin nereye gideceğini belirleyebilirler. Bu adımdan sonra müzik yüklemesi tamamlanacaktır.

  adm_content

  Kullanımı Kolay ve Anlaşılabilir bir Arayüz

  Arayüzün üst kısmındaki 5 kategori, kullanıcıların şu yollarla içe aktarılan müziği görüntülemelerine olanak tanır: Tüm Şarkılar, Albüm, Sanatçı, Tür, Klasör. Sol panel, müzik organize etmek ve çalmak için ek kategorilere sahiptir. Bu kategoriler arasında En Son Eklenen, Son Oynanan, En Çok Oynanan ve Rastgele 100 yer alıyor. Kullanıcılar ayrıca şarkıları tek tek derecelendirip favorilere ekleyebilir ve çalma listesi sırasını yapıp favori çalma listelerini hızlı bir şekilde seçmelerini sağlayabilir.

  adm_content

  SoundsGood, özlü ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.

  Her çalma listesi, şarkıyı favori olarak ekleyebilmenin yanı sıra her şarkı için Başlık, Albüm, Saat, Sanatçı, Tür ve Derecelendirme sağlar. Çalma listelerindeki şarkıların sırası da özelleştirilebilir. Oynatma denetimleri arayüzün alt kısmında bulunur ve bir sonraki şarkıyı atlamak, duraklatmak, atlamak, önceki şarkıyı geri atlamak, oynatma kuyruk görüntüleme, tekrar çalma / karıştırma modları, ses kontrolü ve şarkı sözleri için kontrolleri içerir. Şarkı sözü işlevi, kullanıcıların belirli bir şarkıyı içe aktardığı şarkı sözlerini görüntülemelerine olanak tanır.

  adm_content

  İkili Akış Modlarını Kullanarak Arkadaşlarla muzik keyfini çıkarın

  Uzun bir günün ardından, birçok insan kendince rahatlamayı ve müzik dinlemeyi sever. Bununla birlikte, insanlar zaman zaman eğlenmek, parti vermek ve sevdikleri şarkılarını arkadaşlarıyla dinlemek isterler. Kullanıcılar kendileri veya arkadaşlarıyla müzik keyfi isterse de, SoundsGood'un özel çift akış modları, kullanıcıların müziklerini İnternet tarayıcı tabanlı oynatıcı veya NAS üzerindeki yerel ses çıkışı üzerinden çalmasını seçmelerine olanak tanır. ASUSTOR NAS cihazları, HDMI yükselticiler, USB DAC'ler, USB / Bluetooth hoparlörleri ve AirPlay cihazları gibi ses çıkış cihazlarına bağlanarak kullanıcılara partisini güçlendirme imkânı sunar.

  adm_content

  Müziği Paylaşın ve Keyfini Çıkarın

  Depolamanın yanı sıra, NAS cihazları da paylaşım için optimize edilmiştir. SoundsGood, kullanıcıların müziklerini paylaşmak istedikleri grupları veya kullanıcıları belirtmesine izin veren oynatma listesi izin ayarları aracılığıyla izin yönetimi sağlar. Tek tek şarkılara bağlantılar da kullanıcıların en sevdikleri şarkıyı veya müzik bestelerini paylaşmalarına olanak tanır.

  adm_content

  Müziklerinizi Her Zaman Kullanılabilirsiniz

  Hareket halindeyken müziğini alabilme yeteneği olan her zaman dışarıda olan kullanıcılar için çok önemlidir. AiMusic mobil uygulamasıyla, kullanıcılar SoundsGood kütüphanelerinden mobil cihazlarına müzik akışı yapabiliyorlar; böylece müziğin onlarla daima uyumlu olmasını sağlıyor. Şarkılar, rahat çevrimdışı dinleme için indirilebilir. Buna ek olarak, AiMusic ayrıca çift akış modlarını destekliyor. NAS, herhangi bir yerel ses çıkış cihazına bağlıysa, AiMusic, uzaktan kumanda gibi oynatmayı kontrol etmek için kullanılabilir ve böylece NAS'da depolanan tüm müziklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

  adm_content

  Zahmetsizce en sevdiğiniz müziğin tadını çıkarın!

  Hepimizin hayatında biraz müziğe ihtiyacı vardır. SoundsGood, ASUSTOR NAS'da , müzik koleksiyonunuz için son derece bulut akışlı platform sunar, böylece en sevdiğiniz ezgilerin her zaman erişebilmesini sağlar. Bir dizi kullanışlı özellik ve esnek oynatma moduyla SoundsGood, herhangi bir müziksever için vazgeçilmez bir unsurdur.

  adm_content