Web sayfamızı iyileştirmemize yardımcı olması için çerezler kullanırız. Lütfen Çerez Politikamızı okuyun.

 • Yedekle ve Geri Yükle
 • Kolay Erişim
 • Ev Eğlencesi
 • Sunucu Hosting
 • Enerji Verimliliği
 • Depolama Yönetimi
 • Sistem ve Veri Güvenliği
 • Video İzleme
 • ASUSTOR NAS 華芸 Sistem Uyku Modu ve Hızlı Uyandırma

  S3 Uyku Moduna Sahip Piyasadaki İlk Model

  Mükemmel donanımı verimli yazılımla birleştiren tasarımlarıyla ASUSTOR NAS cihazları daha az güç harcayarak tasarruf sağlıyor. Destekleyen NAS cihazlarındaki ADM işletim sistemi, yalnızca cihazınızın açıkken enerjiyi verimli kullanmasını sağlamakla kalmıyor aynı zamanda ASUSTOR’un güç tasarrufu özellikleri sayesinde daha da az güç harcamasına neden oluyor. ASUSTOR NAS cihazları S3 uyku moduna ve anında uyanma özelliğine sahip dünyanın ilk NAS cihazları. ADM sayesinde, her zaman açık olan sistemlerde parayı sokağa atmanız engelleniyor. NAS cihazınız kullanılmadığında Uyku Moduna alıp güç tasarrufu yapabilir, donanımın ömrünü uzatabilir ve çok fazla maddi tasarruf yapabilirsiniz. NAS cihazınızı belirli zamanlarda uyku moduna geçecek şekilde ayarlayıp daha da fazla tasarruf yapabilirsiniz.

  Asustor NAS 華芸 S3 Uyku Moduna Sahip Piyasadaki İlk Model

  Güç Planı ve Sabit Sürücüyü Hazırda Bekletme

  NAS cihazınızı kullanılmayacağını bildiğiniz saatlerde otomatik olarak kapanacak ve ihtiyaç anında kendi kendine açılacak şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Örneğin hafta içi saat 23:00’te kapanacak veya hazırda bekletme moduna geçecek şekilde ayarlayıp hafta sonu boyunca kapalı kalmasını sağlayabiliyorsunuz. Kapatıldıktan sonra ASUSTOR NAS cihazı tamamen güç tasarrufu moduna geçerek büyük avantaj sağlıyor. ASUSTOR NAS cihazları ayrıca sabit sürücüleri hazırda bekletme moduna da geçirebiliyor. Belirli bir süre kullanılmayan sabit sürücülerin hazırda bekletme moduna geçmesi sağlanabiliyor. Bu otomatik ve programlı uyku mekanizması sisteminizin ve sabit sürücülerinizin ömrünü uzatmakla kalmıyor aynı zamanda enerji ve dolayısıyla para tasarrufu sağlıyor.

  Asustor NAS 華芸 Güç Planı ve Sabit Sürücüyü Hazırda Bekletme

  Her Zaman Hazır

  Siz uzaktayken NAS cihazınızı açık bırakmanın maddi maliyetinin yanı sıra donanımın eskimesi ve internete açık olduğunda artan riskler gibi başka olumsuz sonuçları var. Wake on LAN ve Wake on WAN ile uyku modundaki veya kapalı bir NAS cihazını kolayca uyandırmak mümkün. Kapalı iç ağlar için Wake on LAN, internete açık cihazlar için ise Wake on WAN özelliği ile NAS cihazları uyandırılabiliyor. Wake on LAN ve Wake on WAN özelliklerini kullanmak için özel bir ekipmana ihtiyaç duyulmuyor. NAS cihazınızı uyandırmak için ASUSTOR’un telefon ve tablet uygulamasını kullanabilirsiniz. Windows için EZ Connect yazılımı da bu işlevi bilgisayarlara getiriyor. NAS cihazınız kapalıyken zararlı yazılımlara ve saldırılara karşı daha güvende olur, güç tasarrufu yapar ve ayrıca donanımınızın ömrü uzar. Bunu yaparken de verilerinizin erişilebilir ve koruma altında kalmasını sağlar.

  Asustor NAS 華芸 Her Zaman Hazır

  MyArchive - Sık Kullanmadığınız Verilerden Güç Tasarrufu Yapın

  Sık kullanmadığınız veriler varsa NAS cihazınıza veya bilgisayarınıza yeni sabit sürücüler eklemek yerine MyArchive’ı kullanabilirsiniz. Bağlı olmadığında hiç güç harcamayan MyArchive sürücüleri boş yere güç tüketimini önlüyor.

  Asustor NAS 華芸 MyArchive - Sık Kullanmadığınız Verilerden Güç Tasarrufu Yapın