Web sayfamızı iyileştirmemize yardımcı olması için çerezler kullanırız. Lütfen Çerez Politikamızı okuyun.

 • Yedekle ve Geri Yükle
 • Kolay Erişim
 • Ev Eğlencesi
 • Sunucu Hosting
 • Enerji Verimliliği
 • Depolama Yönetimi
 • Sistem ve Veri Güvenliği
 • Video İzleme
 • ASUSTOR NAS 華芸 Sistem Uyku Modu ve Hızlı Uyandırma

  Türünün ilk örneği

  ASUSTOR NAS, Sistem Uyku Modu (S3) ve hızlı uyandırma özelliklerine sahip dünyadaki ilk NAS'tır. Paranızı sürekli açık olan bir sistem için boşa harcamayın. NAS'ınız kullanımda değilken Uyku Moduna alarak enerji tüketimini azaltabilirsiniz.

  Asustor NAS 華芸 Türünün ilk örneği

  Ultimate Güç Tasarrufu: Sistem otomatik olarak Uyku moduna geçer

  ASUSTOR NAS belirli bir süre boşta kaldıktan sonra NAS otomatik olarak uyku moduna girer. Bu mod size özel destek sunması için tasarlanmıştır.Ayrıca, Sistemi ve disklerin ömrünü uzatır. Enerji maliyetinizde önemli miktarda tasarrufa yardımcı olur.

  Asustor NAS 華芸 Ultimate Güç Tasarrufu: Sistem otomatik olarak Uyku moduna geçer

  Beklemeye son

  Artık NAS'ınız yavaş açılırken uzun süre beklemenize gerek yok. ASUSTOR NAS ile neredeyse anlık uyanma sürelerinin tadını çıkarabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda NAS'ı uyandırın ve ihtiyacınız olmadığında uyku moduna alın. Günün ya da gecenin hangi saati olursa olsun, en çok ihtiyacınız olduğu anda NAS'ınıza hemen erişin.

  Asustor NAS 華芸 Beklemeye son

  WOW (İnternet Uyandırma)
  Daima Beklemede

  NAS üzerindeki verilere istediğiniz zaman erişmek istersiyorsunuz, ancak uzun süre açık bırakılmasının, masraflı elektrik faturaları, sabit disklerinizde ve NAS'ınızda aşınma ve yıpranmalara neden olabileceğinden veya bilgisayar korsanlarının hedefi haline geleceğinden endişeniz mi var?
  ASUSTOR, AS11/33/52/53/63/64/65/66... serisi cihazlara, yukarıda belirtilen şüphelerin tümünü hafifleten iki tür eşsiz ağ uyandırma (WOL / WOW) fonksiyonu sağlamıştır! WOL (Wake on LAN), NAS'ı uyku modundan veya aynı ağda olduğu sürece kapalıyken uyandırmanıza olanak tanır. WOW (Wake on WAN), tüm NAS servislerini İnternet üzerinden etkinleştirmenizi ve NAS'yi açma / kapatma ve veri erişimine ek esneklik sağlar. Bu iki tür ağ uyandırma fonksiyonu, güç tasarrufu yapmanıza, NAS'ınızın ve sabit disklerin ömrünü uzatmanıza ve rastgele saldırıya uğrama olasılığınızı azaltarak veri güvenliğini sağlar.

  Asustor NAS 華芸 WOW (İnternet Uyandırma)
<br/>Daima Beklemede

  ASUSTOR çevre korumasına Florian bağlılığını sponsor onurlandırıldı.