Soubory cookie nám pomáhají zlepšovat naše webové stránky. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie .

 • Mobilní aplikace
 • ASUSTOR NAS 華芸 AiMaster

  Inicializace NAS serveru nebyla nikdy tak jednoduchá

  Exkluzivní funkce inicializace AiMaster umožňuje snadno nastavit Váš NAS. Nyní můžete okamžitě nastavit a inicializovat NAS z pohodlí vašeho mobilního zařízení. Bez ohledu na to, jde-li o přidání nových uživatelů, instalaci nový aplikací, aktualizaci firmwaru nebo kontrolu systému v reálném čase, AiMaster vám pomůže udělat vše s lehkostí.

  Asustor NAS 華芸 Inicializace NAS serveru nebyla nikdy tak jednoduchá

  Elegantně integrované aplikace ASUSTOR

  AiMaster umožňuje instalovat nové vzrušující aplikace na NAS, AiMaster take současně povolí odpovídající mobilní aplikace. Bez ohledu na to, jestli je to hledání souborů, prohlížení fotografií, poslech hudby nebo sledování dohledových kamer, všechno je pohodlně k dispozici dotykem prstu.

  Asustor NAS 華芸 Elegantně integrované aplikace ASUSTOR

  Správa NAS z vašeho telefonu

  AiMaster je aplikace pro správu vašeho NAS z vašeho mobilního zařízení. Ať už jste IT administrátor nebo běžný uživatel, správa vašeho NAS bude hračkou.

  Asustor NAS 華芸 Správa NAS z vašeho telefonu

  Okamžitá upozornění

  S AiMaster a okamžitými upozorněními budete mít vždy aktuální přehled nad stavem vašeho NAS. Při různých událostech se na vašem mobilním zařízení okamžitě zobrazí upozornění. Nemusíte se bát, že vám něco unikne.

  Asustor NAS 華芸 Okamžitá upozornění

  Vždy v blízkosti vašeho NAS

  S AiMaster nejste nikdy daleko od vašeho NAS. SPravujte vaše služby, aplikace, zálohy odkudkoliv a kdykoliv. Spusťte zálohy a kontrolujte uživatele a stav systému. Dokonce můžete použít funkci Find Me pro najití vaše NAS mezi více NAS. To vše s AiMaster.

  Asustor NAS 華芸 Vždy v blízkosti vašeho NAS

  HTTPS připojení ochrání citlivé přenosy

  HTTPS je technologie šifrovaného přenosu běžně k vidění na internetu a je také v současné době nejbezpečnější technologií šifrování. ASUSTOR podporuje HTTPS šifrovaná připojení a přenosy, což zajistí šifrování všech přenosů mezi mobilními zařízeními a NAS a účinně tak zabraňuje škodlivému monitorování sítě.

  Asustor NAS 華芸 HTTPS připojení ochrání citlivé přenosy

  Rozšířená ochrana soukromí

  Bojíte se, že ztratíte svůj telefon a někdo jiný bude mít plný přístup ke všem údajům vašeho NASu? Ochranu pomocí hesla je váš první linie zabezpečení. Pokud používáte ochranu pomocí hesla, budete muset zadat správné heslo, než budete moci použít ASUSTOR mobilní aplikaci. Tím se výrazně zlepšuje soukromí a zároveň se nebudete muset starat o to, ýe někdo jiný získá přístup k vašemu NASu.

  *Supports Android.

  Asustor NAS 華芸 Rozšířená ochrana soukromí

  The perfect NAS management App

  Stáhněte si hned teď a zjednodušte si práci s Vaším NAS serverem