Soubory cookie nám pomáhají zlepšovat naše webové stránky. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie .

 • Mobilní aplikace
 • ASUSTOR NAS 華芸 AiMaster

  Snadné nastavení vašeho NAS

  AiMaster vám umožňuje okamžitě inicializovat a aktivovat váš NAS prostřednictvím telefonu nebo tabletu. Snadno sledujte svůj ASUSTOR NAS, přidávejte uživatele, stahujte a instalujte aplikace, aktualizujte ADM a upravujte nastavení ADM, díky čemuž je nový AiMaster snazší než kdy dříve.

  Asustor NAS 華芸 Snadné nastavení vašeho NAS

  Zcela nová přihlašovací stránka

  Zcela nová přihlašovací stránka může sdílet přihlašovací údaje mezi ostatními nainstalovanými mobilními aplikacemi ASUSTOR, což eliminuje potřebu opakovaně zadávat přihlašovací údaje. Zařízení NAS, která podporují Wake on LAN nebo WAN, může AiMaster přímo probudit.

  Asustor NAS 華芸 Zcela nová přihlašovací stránka

  Snadné nastavení ADM

  AiMaster je aplikace pro telefony a tablety pro ovládání a úpravu nastavení ADM.

  Asustor NAS 華芸 Snadné nastavení ADM

  Držte krok se svým NAS

  Prohlížejte a sledujte zdraví NAS a sledujte zdroje ASUSTOR NAS kdykoli prostřednictvím AiMaster. Po povolení push oznámení může ADM odesílat zprávy událostí do vašeho telefonu nebo tabletu.

  Asustor NAS 華芸 Držte krok se svým NAS

  Vzdáleně a lokálně ovládejte svůj NAS

  Pomocí telefonu nebo tabletu můžete kdykoli povolit a zakázat různé služby ADM, spravovat všechny aplikace NAS a zálohovat úlohy z téměř jakéhokoli místa. Správa a vysunutí externího zařízení USB nebo MyArchive z NAS je také jednodušší.

  Asustor NAS 華芸 Vzdáleně a lokálně ovládejte svůj NAS

  HTTPS chrání vaše data

  Mobilní aplikace ASUSTOR podporují připojení šifrovaná HTTPS. Veškerý přenos datových mobilních zařízení a NAS lze šifrovat, což účinně zabrání škodlivému čichání v síti.

  Asustor NAS 華芸 HTTPS chrání vaše data

  Vylepšená ochrana soukromí mobilního zařízení

  Přístupový kód na odemčení je první obrannou linií proti neoprávněnému přístupu k vašim datům při používání sady aplikací ASUSTOR pro telefony a tablety. Když je povolen zámek přístupového kódu, budete muset zadat přístupový kód, než se budete moci pomocí aplikace připojit k vašemu NAS. Biometrické údaje jsou dalším způsobem, který aplikace ASUSTOR pro telefony a tablety používají k vašemu řádnému ověření. Použití biometrie k odemykání aplikací ASUSTOR pro telefony a tablety je rychlejší a bezpečnější a výrazně zvyšuje soukromí mobilních zařízení a zároveň zajišťuje, že se přístup k vašemu NAS a osobním datům nedostane do nesprávných rukou.

  Asustor NAS 華芸 Vylepšená ochrana soukromí mobilního zařízení

  Stáhněte si hned teď a zjednodušte si práci s Vaším NAS serverem

  AiMaster je k dispozici pro zařízení Android i iOS. Aplikaci AiMaster můžete vyhledat v App Storu a Google Play nebo stáhnout QR kódy níže.