Soubory cookie nám pomáhají zlepšovat naše webové stránky. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie .

 • Mobilní aplikace
 • ASUSTOR NAS 華芸 AiSecure

  S AiSecure zůstanete ve spojení se vším, co je Vám drahé

  Mobilní aplikace AiSecure vám umožní snadno sledovat vše, co se doma děje. Kromě sledování živého zobrazení v konkrétních místech, obsahuje AiSecure také rychlé oznámení o události, které je možno odesílat do mobilního zařízení, takže budete mít informace o všem, co se děje jako na dlani.

  Asustor NAS 華芸 S AiSecure zůstanete ve spojení se vším, co je Vám drahé

  Klid v mysli i když tam právě nejste

  Monitorovací centrum nabízí komplexní oznámení o událostí. Dojde-li k určité události, automaticky vás upozorní e-mailem, SMS nebo aplikace AiSecure na vašem mobilním zařízení, což vám umožní podniknout okamžité kroky. To snižuje případné poškození vašeho majetku doma nebo na pracovišti.

  Asustor NAS 華芸 Klid v mysli i když tam právě nejste

  Zcela nová přihlašovací stránka

  Zcela nová přihlašovací stránka může sdílet přihlašovací údaje mezi ostatními nainstalovanými mobilními aplikacemi ASUSTOR, což eliminuje potřebu opakovaně zadávat přihlašovací údaje. Zařízení NAS, která podporují Wake on LAN nebo WAN, může AiSecure přímo probudit.

  Asustor NAS 華芸 Zcela nová přihlašovací stránka

  Snadná kontrola a sledování stavu kamery

  Uživatelé mohou přímo povolit nebo zakázat své vzdálené IP kamery prostřednictvím AiSecure. AiSecure umožňuje uživatelům se rozhodnout, kdy chtějí zapnout nebo vypnout kameru, aby ochránili osobní soukromí a ušetřili místo pro ukládání videa.

  Asustor NAS 華芸 Snadná kontrola a sledování stavu kamery

  Podpora obousměrné zvukové komunikace

  Vestavěné mikrofony a reproduktory umožňují kamerám poskytovat obousměrný zvuk. Kromě sledování zvukového signálu v určité oblasti, můžete také provádět oznámení a konverzovat v reálném čase s těmi, kteří jsou ve sledovaném prostoru. Uživatelé mohou sledovat živý obraz na vzdálené kameře a současně mají prostřednictvím technologie AiSecure obousměrnou zvukovou konverzaci.

  Asustor NAS 華芸 Podpora obousměrné zvukové komunikace

  Překódování

  Surveillance Center okamžitě překóduje video vysílání z kamery, takže se uživatelé mohou vyvarovat starostí o to, zda jejich telefon podporuje kódování videa vzdálené kamery. Překódování umožňuje uživatelům prohlížet živé video kamery z telefonu přes AiSecure, i když váš telefon nepodporuje konkrétní kodeky videa.

  Asustor NAS 華芸 Překódování

  Intuitivní přepnutí do živého pohledu každé kamery

  AiSecure poskytuje uživatelům intuitivní způsob, jak rychleji sledovat živý pohled z různých kamer. Uživatelé mohou přímo posunovat doleva nebo doprava na obrazovce živého zobrazení a přepínat mezi živým náhledem různých kamer. Uživatelé nyní mohou ovládat PTZ, využívat obousměrnou zvukovou komunikaci, spouštět nahrávání a rychle přepínat pohledy na různé kamery. Intuitivní ovládání nikdy nebylo tak úžasné.

  Asustor NAS 華芸 Intuitivní přepnutí do živého pohledu každé kamery

  Stáhnutí AiSecure

  Aplikace AiSecure je dostupná pro operační systémy Android a iOS. Stačí vyhledat 'AiSecure' nebo naskenovat níže zobrazený QR kód