Select your language
 • Mobilní aplikace
 • AiSecure

  S AiSecure zůstanete ve spojení se vším, co je Vám drahé

  Mobilní aplikace AiSecure vám umožní snadno sledovat vše, co se doma děje. Kromě sledování živého zobrazení v konkrétních místech, obsahuje AiSecure také rychlé oznámení o události, které je možno odesílat do mobilního zařízení, takže budete mít informace o všem, co se děje jako na dlani.

  adm_content

  Klid v mysli i když tam právě nejste

  Monitorovací centrum nabízí komplexní oznámení o událostí. Dojde-li k určité události, automaticky vás upozorní e-mailem, SMS nebo aplikace AiSecure na vašem mobilním zařízení, což vám umožní podniknout okamžité kroky. To snižuje případné poškození vašeho majetku doma nebo na pracovišti.

  adm_content

  Jednoduché nastavení

  AiSecure výrazně zjednodušuje proces připojení k vašemu monitorovacímu centru. * Po zapnutí Cloud Connect v NAS, budete moci používat svůj vyhrazený Cloud ID pro připojení k sledovacímu centru, což vám umožní snadno sledovat všechny důležité věci ve vašem životě z jakéhokoli koutu světa.

  *AiSecure nabízí 3 způsoby připojení:
  1. Připojení přes Cloud ID.
  2. Připojení přes Auto Discovery k ASUSTOR zařízením ve stejné lokální síti.
  3. Připojení přes IP/Hostname.

  adm_content

  iOS telefony mohou přímo zapnout nebo vypnout kameru

  Uživatelé iOS mohou přímo povolit nebo zakázat své vzdálené IP kamery prostřednictvím AiSecure. AiSecure umožňuje uživatelům se rozhodnout, kdy chtějí zapnout nebo vypnout kameru, aby ochránili osobní soukromí a ušetřili místo pro ukládání videa. Uživatelé již nemusejí sedět před počítačem a používat Surveillance Center pro ovládání svých kamer, což zjednodušuje uživatelské pohodlí.

  adm_content

  Android telefony podporují obousměrnou zvukovou komunikaci

  Vestavěné mikrofony a reproduktory umožňují kamerám poskytovat obousměrný zvuk. Kromě sledování zvukového signálu v určité oblasti, můžete také provádět oznámení a konverzovat v reálném čase s těmi, kteří jsou ve sledovaném prostoru. Uživatelé telefonů s Androidem mohou sledovat živý obraz na vzdálené kameře a současně mají prostřednictvím technologie AiSecure obousměrnou zvukovou konverzaci.

  adm_content

  Překódování

  Surveillance Center okamžitě překóduje video vysílání z kamery, takže se uživatelé mohou vyvarovat starostí o to, zda jejich telefon podporuje kódování videa vzdálené kamery. Překódování umožňuje uživatelům prohlížet živé video kamery z telefonu přes AiSecure, i když váš telefon nepodporuje konkrétní kodeky videa.

  adm_content

  Intuitivní přepnutí do živého pohledu každé kamery

  AiSecure poskytuje uživatelům intuitivní způsob, jak rychleji sledovat živý pohled z různých kamer. Uživatelé mohou přímo posunovat doleva nebo doprava na obrazovce živého zobrazení a přepínat mezi živým náhledem různých kamer. Uživatelé nyní mohou ovládat PTZ, využívat obousměrnou zvukovou komunikaci, spouštět nahrávání a rychle přepínat pohledy na různé kamery. Intuitivní ovládání nikdy nebylo tak úžasné.

  adm_content

  Stáhnutí AiSecure

  Aplikace AiSecure je dostupná pro operační systémy Android a iOS. Stačí vyhledat 'AiSecure' nebo naskenovat níže zobrazený QR kód