Soubory cookie nám pomáhají zlepšovat naše webové stránky. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie .

 • Mobilní aplikace
 • ASUSTOR NAS 華芸 AiData

  Váš mobilní správce dat

  Přistupujte k vašim datům v cloudu na vašem NAS z vašeho mobilního zařízení s naší aplikací AiData. S intuitivním rozhraním a mnoha funkcemi můžete s AiData spravovat veškerá data na vašem NAS.

  Asustor NAS 華芸 Váš mobilní správce dat

  Rozšířená ochrana soukromí

  Bojíte se, že ztratíte svůj telefon a někdo jiný bude mít plný přístup ke všem údajům vašeho NASu? Ochranu pomocí hesla je váš první linie zabezpečení. Pokud používáte ochranu pomocí hesla, budete muset zadat správné heslo, než budete moci použít ASUSTOR mobilní aplikaci. Tím se výrazně zlepšuje soukromí a zároveň se nebudete muset starat o to, ýe někdo jiný získá přístup k vašemu NASu.

  Asustor NAS 華芸 Rozšířená ochrana soukromí

  Intuitivně integrované

  Můžete si stáhnout data z NAS do libovolné složky na vašem zařízení se systémem Android/iOS nebo nahrát soubory z adresářů na vašem Android/iOS zařízení do vašeho NASu. Data na vašem NAS serveru a bohatá škála aplikací na vašem mobilním zařízení budou vice integrována, než kdykoliv předtím.

  Při procházení značného množství dat na vašem NASu se můžete rozhodnout, zda soubory řadit vzestupně nebo sestupně podel názvu souboru, velikosti nebo datumu poslední změny, což umožní lepší organizaci při správě souborů.

  Asustor NAS 華芸 Intuitivně integrované

  Plno užitečných funkcí

  AiData má spoustu funkcí pro ulehčení vaší práce. Použijte vaše mobilní zařízení pro přejmenování, kopírování, přesun, a mazání dat na vašem NAS. Uložte si soubory mezi oblíbené pro jednoduché offline prohlížení nebo nahrávejte fotografie přímo z vašeho telefonu na váš NAS. Máte soubor na vašem NAS, který chcete sdílet? Okamžitě můžete sdílet odkaz na stáhnutí s vaší rodinou nebo kamarády. S AiData opravdu využijete svůj vlastní cloud.