Soubory cookie nám pomáhají zlepšovat naše webové stránky. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie .

 • Záloha
 • Snadný přístup
 • Domácí zábava
 • Server hosting
 • Úspora energie
 • Správa dat
 • Ochrana systému a dat
 • Kamerový systém
 • ASUSTOR NAS 華芸 MyArchive

  Vyměnitelné disky

  S funkcí MyArchive můžete použít vaše pevné disky jako vyměnitelný archiv. Vložte archiv, který potřebujete a vyměňte ho za jiný, když ho nepotřebujete. Navíc s funkcí MyArchive šetříte energii, protože archivy, které nepotřebujete můžete vyndat a nemusí být spuštěny.

  Poznámka: Tato funkce se může lišit podle toho, jaký máte model.

  Asustor NAS 華芸 Vyměnitelné disky

  Sdílejte terabajty dat

  Nyní nemusíte čekat když chcete sdílet velké soubory s kamarády přes Internet. Stačí, když kamarádům půjčíte svůj MyArchive pevný disk a okamžitě budou mít přístup k terabajtům dat.

  Asustor NAS 華芸 Sdílejte terabajty dat

  N-1 stupneň volnosti

  Počet současných konfigurovatelných MyArchive pevných disků se výrazně zvýšila na N-1. To znamená, že pro 4-bay modely (např AS6104T), můžete mít současně namontovány 3 disky MyArchive a pro 10-bay modely (např AS7010T), můžete mít až 9 disků typu MyArchive. Při přístupu k datům v MyArchve disku mohou ostatní MyArchive disky zůstat v režimu spánku, který vám pomůže ušetřit energii. Při použití s lokálním funkci zálohování, budete moci vzít různé typy souborů s různými vlastnostmi a úhledně uspořádat a zálohovat na jednotlivé disky tyu MyArchive, vše v jednom kroku.
  Navíc, nově přidané pole "Alias" umožňuje uživatelům vlastní tagy pro MyArchive disky. To umožňuje uživatelům rychle zjistit obsah disků MyArchive v průzkumníkovi souborů ADM, pokud je více disků namontováno současně

  Asustor NAS 華芸 N-1 stupneň volnosti

  Podpora více formátú souborových systémů

  Nově modernizované MyArchive mechanismus může naformátovat pevné disky na EXT4, exFAT*, NTFS HFS+ souborové systémy, což výrazně rozšiřuje flexibilitu a dostupnost MyArchive disků. Kromě toho, pokud již nepotřebujte MyArchive disky, lze vyjmuté MyArchive disky vložit do eSATA / USB externího rámečku a budou přímo přístupné přes PC s Windows (souborový systém NTFS) nebo Apple Mac zařízení (HFS + File System), navíc je lze i nadále použít jako MyArchive disky V Asustor NAS

  You need to buy an exFAT license first.

  Asustor NAS 華芸 Podpora více formátú souborových systémů

  Bezpečné šifrování dat

  MyArchive pevné disky jsou nyní vybaveny nově podporovaným AES 256bitové šifrováním * a může být nakonfigurovány tak, aby se automaticky připojili až k 20 důvěryhodným NAS zařízením pro pružnější použití. Metoda dešifrování, kromě zadávání hesla nebo elektronického šifrovacího klíče, můžete nyní také svázat USB disk jako fyzický šifrovací klíč **, což vám umožní bezpečně držet zabezpečení dat ve vaší dlani.

  *MyArchive šifrování je podporováno pro EXT4 souborový systém
  **Jedno zařízení USB může být vázáno k neomezenému počtu MyArchive disků

  Asustor NAS 華芸 Bezpečné šifrování dat