Soubory cookie nám pomáhají zlepšovat naše webové stránky. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie .

 • Záloha
 • Snadný přístup
 • Domácí zábava
 • Server hosting
 • Úspora energie
 • Správa dat
 • Ochrana systému a dat
 • Kamerový systém
 • ASUSTOR NAS 華芸 MyArchive

  Vyměnitelné disky

  S funkcí MyArchive můžete použít vaše pevné disky jako vyměnitelný archiv. Vložte archiv, který potřebujete a vyměňte ho za jiný, když ho nepotřebujete. Navíc s funkcí MyArchive šetříte energii, protože archivy, které nepotřebujete můžete vyndat a nemusí být spuštěny.

  Poznámka: Tato funkce se může lišit podle toho, jaký máte model.

  Asustor NAS 華芸 Vyměnitelné disky

  Sdílejte terabajty dat

  Nyní nemusíte čekat když chcete sdílet velké soubory s kamarády přes Internet. Stačí, když kamarádům půjčíte svůj MyArchive pevný disk a okamžitě budou mít přístup k terabajtům dat.

  Asustor NAS 華芸 Sdílejte terabajty dat

  N-1 stupneň volnosti

  Počet současných konfigurovatelných MyArchive pevných disků se výrazně zvýšila na N-1. To znamená, že pro 4-bay modely (např AS6104T), můžete mít současně namontovány 3 disky MyArchive a pro 10-bay modely (např AS7010T), můžete mít až 9 disků typu MyArchive. Při přístupu k datům v MyArchve disku mohou ostatní MyArchive disky zůstat v režimu spánku, který vám pomůže ušetřit energii. Při použití s lokálním funkci zálohování, budete moci vzít různé typy souborů s různými vlastnostmi a úhledně uspořádat a zálohovat na jednotlivé disky tyu MyArchive, vše v jednom kroku.
  Navíc, nově přidané pole "Alias" umožňuje uživatelům vlastní tagy pro MyArchive disky. To umožňuje uživatelům rychle zjistit obsah disků MyArchive v průzkumníkovi souborů ADM, pokud je více disků namontováno současně

  Asustor NAS 華芸 N-1 stupneň volnosti

  Podpora více formátú souborových systémů

  Nově modernizované MyArchive mechanismus může naformátovat pevné disky na ext4, NTFS a HFS + souborové systémy, což výrazně rozšiřuje flexibilitu a dostupnost MyArchive disků. Kromě toho, pokud již nepotřebujte MyArchive disky, lze vyjmuté MyArchive disky vložit do eSATA / USB externího rámečku a budou přímo přístupné přes PC s Windows (souborový systém NTFS) nebo Apple Mac zařízení (HFS + File System), navíc je lze i nadále použít jako MyArchive disky V Asustor NAS

  Asustor NAS 華芸 Podpora více formátú souborových systémů

  Bezpečné šifrování dat

  MyArchive pevné disky jsou nyní vybaveny nově podporovaným AES 256bitové šifrováním * a může být nakonfigurovány tak, aby se automaticky připojili až k 20 důvěryhodným NAS zařízením pro pružnější použití. Metoda dešifrování, kromě zadávání hesla nebo elektronického šifrovacího klíče, můžete nyní také svázat USB disk jako fyzický šifrovací klíč **, což vám umožní bezpečně držet zabezpečení dat ve vaší dlani.

  *MyArchive šifrování je podporováno pro EXT4 souborový systém
  **Jedno zařízení USB může být vázáno k neomezenému počtu MyArchive disků

  Asustor NAS 華芸 Bezpečné šifrování dat