Soubory cookie nám pomáhají zlepšovat naše webové stránky. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie .

 • Záloha
 • Snadný přístup
 • Domácí zábava
 • Server hosting
 • Úspora energie
 • Správa dat
 • Ochrana systému a dat
 • Kamerový systém
 • ASUSTOR NAS 華芸 Snapshot Center

  Snapshot Center usnadňuje správu snímků!

  Snapshot Center je nová aplikace, která usnadňuje správu, naplánování, vytváření a obnovu snímků. Plány lze nastavit tak, aby vytvářely snímky nebo byly kdykoli ručně vytvořeny. Snímky také dělají neuvěřitelně snadné obnovení předchozích verzí souborů a mohou být integrovány s existujícími iSCSI LUNY ve snímkovém centru se všemi snímky svazku na první pohled pro snadné procházení a obnovu.

  Asustor NAS 華芸 Snapshot Center usnadňuje správu snímků!

  Souborový systém Btrfs usnadňuje ochranu dat!

  Společnost ASUSTOR spustila ADM 3.4, která nyní podporuje platformu Btrfs, která poskytuje možnost provádět snímky svazků. Snímky na Btrfs umožňují vysoce efektivní okamžité zálohování dat, které lze vytvořit bez ovlivnění výkonu systému. Díky snímkům je integrita dat chráněna i při změnách nebo odstraňování souborů, což usnadňuje ochranu dat.

  Použitelné série: 31, 32, 40, 50, 51, 52, 53, 61, 62, 63, 64, 65, 70, 71

  Asustor NAS 華芸 Souborový systém Btrfs usnadňuje ochranu dat!

  Prohlížeč souborů připojuje snímky pro rychlé procházení dat ve snímku

  Kromě správy a obnovy snímků může prohlížeč souborů v aplikaci ADM také přímo připojovat snímky svazku pro prohlížení souborů z různých časů, což usnadňuje obnovu a organizaci souborů obsažených v snímkách v případě poškození nebo jiných forem ztráty dat.

  Asustor NAS 華芸 Prohlížeč souborů připojuje snímky pro rychlé procházení dat ve snímku

  MyArchive nyní podporuje Btrfs a Snapshots

  Program MyArchive společnosti ASUSTOR byl znovu upgradován a přináší Btrfs a snímky. Btrfs umožňuje snadné ovládání záloh pomocí podpory snímků a historie verzí. Pokud je soubor neúmyslně upraven, může být obnoven. Příchod Btrfs na discích MyArchive umožňuje ještě bezpečnější zálohování než kdykoli předtím. Jednotky MyArchive s Btrfs jsou plně podporovány na jiných zařízeních ASUSTOR NAS, která podporují Btrfs, což zvyšuje ochranu vašich dat.

  Použitelné modely: AS40, 50, 51, 61, 62, 63, 64, 70, Nimbustor a Lockerstor

  Asustor NAS 華芸 MyArchive nyní podporuje Btrfs a Snapshots