Select your language
 • Záloha
 • Snadný přístup
 • Domácí zábava
 • Server hosting
 • Úspora energie
 • Správa dat
 • Ochrana systému a dat
 • Kamerový systém
 • LooksGood

  Vaše obrovská videokolekce na dosah

  Okamžitě můžete prohlížet videa z vašich NAS na vašem webového prohlížeči bez dlouhého čekání na stažení. Bez ohledu na to, jestli je rozlišení filmu 1080p, televizní seriál, na kterém jste závislí , nahraný TV program. Vše je dostupné na požádání.
  Můžete si dokonce vybrat vícejazyčné titulky a více zvukových kanálů, sledovat videa v různých jazycích. LooksGood opravdu poskytuje komplexní on-line zážitek jako v kině.

  *Podporuje Windows Edge, Chrome, Firefox a Safari (Mac) webové prohlížeče.
  * Podporované formáty externích titulků souborů:. Srt, ASS, SSA, vtt; Převedené titulky se zobrazí ve formátu SRT.

  adm_content

  Inteligentní řízení videa

  Video knihovna je vybavena třemi kategoriemi. Filmy, TV show a Domácí filmy. Pokud chcete importovat videa z LooksGood, automaticky vyhledá informace o videu z TMBD.

  adm_content

  Snadné streamování pomocí Chromecastu a DLNA

  Jedním kliknutím můžete streamovat videa z vašeho NAS do Chromecastu a DLNA. Připravte se na pořádnou porci multimediální zábavy na velké TV obrazovce se svými přáteli a rodinou!
  Seznam podporovaných médií Chromecastem najdete zde: https://developers.google.com/cast/docs/media

  adm_content

  Snadné použití i instalace

  LooksGood podporuje řadu digitálních televizních vysílacích standardů (DVB-T / DTMB). Jediné, co potřebujete, je připojit digitální TV USB dongle do vašeho NASu a začít sledovat je nahrávat i ve vysokém rozlišení.

  adm_content

  NAS transkódování v realném čase

  Intel CPU real-time hardware překódování umožňuje video soubory, které nejsou podporovány přehrávacího zařízení, nejprve převést do formátu, který lze přehrát. S tak silným hardwarem je překódování 1080P videa v reálném čase hračkou.
  Pokud problémy šířky pásma způsobí trhané přehrávání, můžete vždy upravit rozlišení video streamu pro plynulejší přehrávání
  Možnosti transkódování

  adm_content

  Jednoduchá správa nahrávek

  Jednoduché ikony vám umožní rychle spravovat nastavení pro nahrávání úkolů, zatímco protokol nahrávání jsou snadno pochopitelné. Správa nahrávání TV je jednodušší, než si myslíte!

  adm_content

  Vychutnejte si multimediální zážitky

  Už nemusíte starat o problémy s rozlišením při přehrávání videa na vašem telefonu, tabletu nebo počítači.
  Media Converter využívá rychlý a jednoduchý způsob konverze, což umožní provádět konverze na pozadí.
  Možnosti transkódování

  adm_content

  Automatické řízení úkolů pro převody

  ASUSTOR uvolňuje dvě hlavní funkce s chytrou konverzí a plánováním úkolů pro konverzi, která vám umožní získat dokonalou rovnováhu mezi konverzí souborů a přidělování systémových zdrojů.
  Po povolení inteligentní konverze bude systém automaticky provádět konverzi na základě možností aktuálních systémových zdrojů.
  Povolení plánování úloh pro konverzi umožňuje systému provádět je v daném časovém období pro lepší alokaci systémových zdrojů.
  Kombinace inteligentní konverze a plánování úloh pro konverze posouvá NAS multitasking na vyšší úroveň.

  adm_content

  Vychutnejte si vice obsahu offline videa

  Lidé, kteří mají rádi sledování videa na svých telefonech, často naráží na problém, že nejsou schopni sledovat více videí najednou kvůli velikosti videosouborů,
  Převodník médií vám pomůže zmenšit velikost video souborů, což umožní vychutnat si více videí najednou, aniž by museli odstranit soubory pro vtvoření dalšího prostoru.

  adm_content