Soubory cookie nám pomáhají zlepšovat naše webové stránky. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie .

 • Záloha
 • Snadný přístup
 • Domácí zábava
 • Server hosting
 • Úspora energie
 • Správa dat
 • Ochrana systému a dat
 • Kamerový systém
 • ASUSTOR NAS 華芸 ASUSTOR Portal

  Nový způsob použití vašeho NAS

  Pro přehrávání videí a brouzdání po Internetu nemusíte zapínat svůj počítač. Stačí připojit váš NAS do televize pomocí HDMI a zbytek nechat na ASUSTOR Portal! V ASUSTOR Portal, navíc můžete také brouzdat po Internetu v zabudovaném prohlížeči Google Chrome / Chromium. Ať už se přihlašujete do ADM pro správu vašeho NAS, sledujete videa na YouTube, nebo sledujete kamery v Surveillance Center, s ASUSTOR Portal to vše můžete provést přímo z vaší televize.

  * Nové rozhraní je vhodný pouze pro použití na následujících modelech: AS31 / AS32 / AS50 / AS51 / AS61 / AS62 / AS63 / AS64 / AS70

  Asustor NAS 華芸 Nový způsob použití vašeho NAS

  Přednastvené skupiny aplikací

  Po instalaci velkého množství aplikací z ASUSTOR Portálu bude používat ASUSTOR Portal výchozí seskupení jako jsou např. "Vše", "Video" a "Sociální" pro uspořádání aplikací a umožní tak rychle najít ty, které potřebujete.

  *Dostupná zařízení: AS31 / AS32 / AS50 / AS51 / AS61 / AS62 / AS63 / AS64 / AS70

  Asustor NAS 華芸 Přednastvené skupiny aplikací

  Změňte vzhled

  Na ASUSTOR Portal můžete přidat všechny vaše oblíbené weby. Jednoduchým kliknutím na ikonku je rychle zobrazíte. Také můžete nastavit v jakém pořadí se zobrazí a nastavit jiný obrázek na pozadí.

  Asustor NAS 華芸 Změňte vzhled

  Dálkové ovládání

  ASUSTOR Portal můžete ovládat několika různými způsoby.

 • ASUSTOR Remote
 • Aplikace AiRemote pro vaše mobilní zařízení
 • USB klávesnice a myš

 • *ASUSTOR Remote je dostupný pro následující modely: AS-2TE, AS-3, AS50/51, AS-6, AS31, AS32, AS61/62, AS63/64, AS7
  *Pro řadu AS-6 musíte dokoupit volitelný IR Receiver pro použití ASUSTOR Remote.

  Asustor NAS 華芸 Dálkové ovládání

  Udělejte vše z jednoho místa

  Nezáleží na tom, jestli jde o zobrazený čas, NAS IP adresu , rozlišení obrazovky, výchozí aplikace nebo dokonce ikony zástupců na virtuálních zařízeních ve virtuálním boxu. To vše může být nakonfigurováno na rozhraní lokálního displeje.

  Asustor NAS 華芸 Udělejte vše z jednoho místa

  Optimalizovaný výkon YouTube

  Vychutnejte si lepší výkon YouTube přes Chromium hardwarovou akceleraci. Plynule sledujte 1080p videa na YouTube bez zpoždění.

  *Chcete-li zakázat plovoucí stavové jazyky, přejděte na panel nástrojů webového prohlížeče Chromium, vyberte [Google input tools] rozbalovací menu a vyberte [Extension Options] a poté zakažte [Show Status Bar].
  **Dostupná zařízení: AS31 / AS32 / AS50 / AS51 / AS61 / AS62 / AS63 / AS64 / AS70

  Asustor NAS 華芸 Optimalizovaný výkon YouTube

  Mobilní přehrávání YouTube videa

  Po instalaci Media Cast z Centra aplikací se tlačítko Media Cast zobrazí při používání YouTube ve vašem telefonu nebo tabletu. Klepněte na toto tlačítko a poté vyberte ASUSTOR NAS. Nyní bude moci používat svůj telefon nebo tablet pro výběr videa a poté přehrávat na svém televizoru prostřednictvím připojení HDMI. Během přehrávání videa mohou být mobilní zařízení stále používány pro příjem telefonních hovorů a otevírání aplikací, aniž by to ovlivnilo přehrávání z YouTube.

  *Dostupná zařízení: AS31 / AS32 / AS50 / AS51 / AS61 / AS62 / AS63 / AS64 / AS70

  Asustor NAS 華芸 Mobilní přehrávání YouTube videa

  Procházejte různé weby

  Kromě předinstalovaného Netflix a YouTube umožňuje ASUSTOR Portál procházet webové stránky pro vychutnání videa, chatu a nových zpráv po instalaci URL balíčků.

  • Multimediální stránky: Nejoblíbenější multimediální stránky jsou nyní k dispozici, což vám umožní svobodně vybrat tu pravou z nabídky pro pro vychutnání si videí.
  • Sociální sítě: Chatujte, posílejte e-maily, sdílejte videa, sdílejte soubory a další se všemi vašimi online přáteli a rodinou. Zůstaňte v kontaktu a ve spojení.
  • Zpravodajské servery : Držte krok s nejnovějším vývojem v oblasti obchodu, sportu, počasí, cestování, politiky a dalších.


  *Dostupná zařízení: AS31 / AS32 / AS50 / AS51 / AS61 / AS62 / AS63 / AS64 / AS70

  Asustor NAS 華芸 Procházejte různé weby