Soubory cookie nám pomáhají zlepšovat naše webové stránky. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie .

 • Záloha
 • Snadný přístup
 • Domácí zábava
 • Server hosting
 • Úspora energie
 • Správa dat
 • Ochrana systému a dat
 • Kamerový systém
 • ASUSTOR NAS 華芸 ASUSTOR Portal

  Nový způsob použití vašeho NAS

  Pro přehrávání videí a brouzdání po Internetu nemusíte zapínat svůj počítač. Stačí připojit váš NAS do televize pomocí HDMI a zbytek nechat na ASUSTOR Portal! V ASUSTOR Portal, navíc můžete také brouzdat po Internetu v zabudovaném prohlížeči Google Chrome / Chromium. Ať už se přihlašujete do ADM pro správu vašeho NAS, sledujete videa na YouTube, nebo sledujete kamery v Surveillance Center, s ASUSTOR Portal to vše můžete provést přímo z vaší televize.

  Poznámka:
  ASUSTOR Portal poskytuje pouze zkratky prohlížečů pro streamování webů, jako jsou Netflix, YouTube, Amazon Prime nebo Disney +, což usnadňuje a zrychluje otevírání webových stránek každé služby. ASUSTOR neposkytuje žádnou záruku za uživatelský z ážitek nebo obsah hostovaný na webech třetích stran. Kvalita se může lišit při používání webů třetích stran.

  Asustor NAS 華芸 Nový způsob použití vašeho NAS

  Přednastvené skupiny aplikací

  Po instalaci velkého množství aplikací z ASUSTOR Portálu bude používat ASUSTOR Portal výchozí seskupení jako jsou např. "Vše", "Video" a "Sociální" pro uspořádání aplikací a umožní tak rychle najít ty, které potřebujete.

  *Dostupná zařízení: AS31 / AS32 / AS50 / AS51 / AS52 / AS53 / AS61 / AS62 / AS63 / AS64 / AS70

  Asustor NAS 華芸 Přednastvené skupiny aplikací

  Změňte vzhled

  Na ASUSTOR Portal můžete přidat všechny vaše oblíbené weby. Jednoduchým kliknutím na ikonku je rychle zobrazíte. Také můžete nastavit v jakém pořadí se zobrazí a nastavit jiný obrázek na pozadí.

  Asustor NAS 華芸 Změňte vzhled

  Dálkové ovládání

  ASUSTOR Portal můžete ovládat několika různými způsoby.

  • ASUSTOR Remote
  • Aplikace AiRemote pro vaše mobilní zařízení
  • USB klávesnice a myš

  *ASUSTOR Remote je dostupný pro následující modely: AS-2TE, AS-3, AS50/51/, AS52/53, AS-6, AS31, AS32, AS61/62, AS63/64, AS7
  *Pro řadu AS-6 musíte dokoupit volitelný IR Receiver pro použití ASUSTOR Remote.

  Asustor NAS 華芸 Dálkové ovládání

  Udělejte vše z jednoho místa

  Nezáleží na tom, jestli jde o zobrazený čas, NAS IP adresu , rozlišení obrazovky, výchozí aplikace nebo dokonce ikony zástupců na virtuálních zařízeních ve virtuálním boxu. To vše může být nakonfigurováno na rozhraní lokálního displeje.

  Asustor NAS 華芸 Udělejte vše z jednoho místa

  Optimalizovaný výkon YouTube

  Vychutnejte si lepší výkon YouTube přes Chromium hardwarovou akceleraci. Plynule sledujte 1080p videa na YouTube bez zpoždění.

  *Chcete-li zakázat plovoucí stavové jazyky, přejděte na panel nástrojů webového prohlížeče Chromium, vyberte [Google input tools] rozbalovací menu a vyberte [Extension Options] a poté zakažte [Show Status Bar].
  **Dostupná zařízení: AS31 / AS32 / AS50 / AS51 / AS52 / AS53 / AS61 / AS62 / AS63 / AS64 / AS70

  Asustor NAS 華芸 Optimalizovaný výkon YouTube

  Procházejte různé weby

  Kromě předinstalovaného Netflix a YouTube umožňuje ASUSTOR Portál procházet webové stránky pro vychutnání videa, chatu a nových zpráv po instalaci URL balíčků.

 • Multimediální stránky: Nejoblíbenější multimediální stránky jsou nyní k dispozici, což vám umožní svobodně vybrat tu pravou z nabídky pro pro vychutnání si videí.
 • Sociální sítě: Chatujte, posílejte e-maily, sdílejte videa, sdílejte soubory a další se všemi vašimi online přáteli a rodinou. Zůstaňte v kontaktu a ve spojení.
 • Zpravodajské servery : Držte krok s nejnovějším vývojem v oblasti obchodu, sportu, počasí, cestování, politiky a dalších.


 • *Dostupná zařízení: AS31 / AS32 / AS50 / AS51 / AS52 / AS53 / AS61 / AS62 / AS63 / AS64 / AS70

  Asustor NAS 華芸 Procházejte různé weby

  Live streaming with StreamsGood

  Stream shows from your favorite content creators with StreamsGood. StreamsGood connects to accounts on Twitch, YouTube Gaming, Facebook Gaming, Douyu and King Kong and enables streaming from almost any content creator. Download StreamsGood and start streaming and interacting with your favorite streamers today.

  Asustor NAS 華芸 Live streaming with StreamsGood