Web sayfamızı iyileştirmemize yardımcı olması için çerezler kullanırız. Lütfen Çerez Politikamızı okuyun.

 • ADM
 • Dosya Paylaşma
 • Uygulamalar Sonsuzluk
 • ASUSTOR NAS 華芸 Sayfa Tasarımda Yenilenen İşaret

  Oturum açma sayfası, şimdi arka plan ve başlık ile birlikte özelleştirilmiş bir görüntü yapılandırma olanağı veriyor. Şimdi çok kendi özel oturumuz ile açma sayfasınızı tasarlamaya başlamanın zamanı!

  Asustor NAS 華芸

  Kolay Sistem Duyuruları

  Sistem duyurusu işlevi, yöneticilerin duyuruları göndermesine veya zamanlamasına olanak tanır. Bu, sistem yöneticisinin kullanıcıları e-postalar veya metin mesajları aracılığıyla bilgilendirme zorunluluğunun yerine geçer ve herhangi bir önemli bilgiyi hızla iletmeye yardımcı olabilir. Duyurular, oturum açma öncesinde, sonrasında veya sırasında görüntülenmek üzere yapılandırılabilir. İşletmeler bu işlevi, yedekleme zamanlarını, sistem bakımı zamanlarını veya diğer önemli etkinlikleri çalışanlara duyurmak için kullanabilirken, normal kullanıcılar, paylaşmak istedikleri yeni yüklenen fotoğraflar veya videolar konusunda ailelerini ve arkadaşlarını bilgilendirmek amacıyla işlevden yararlanabilir.

  Asustor NAS 華芸 Kolay Sistem Duyuruları

  ADM Çevrimiçi Yardımcı

  ADM 3.0, kullanıcıların hızla ASUSTOR NAS kullanmaya başlamalarına yardımcı olmak için, sistemde oturum açılmadan önce ve açıldıktan sonra bir çevrimiçi yardımcı sağlar. Arayüzün sağ üst köşesindeki soru simgesi, kullanıcıların daha fazla bilgi almak için SSS kısmına, teknik desteğe, indirme merkezine ve resmî ASUSTOR web sitesine erişmelerine yardımcı olur. ADM oturumu açıldıktan sonra, Çevrimiçi Yardım bilgileri, ADM ana işlevlerine yönelik bilgiler ve forumlara, indirmelere, uyumluluk tablolarına, öğreticilere ve teknik desteğe bağlantılar sağlayarak kullanıcılara rehberlik sunar.

  Asustor NAS 華芸 ADM Çevrimiçi Yardımcı

  Uygulama Kısayolları

  ASUSTOR, yeni bir kısayol seçeneği ekleyerek Fotoğraf Galerisi, SoundsGood, LooksGood ve Gözetleme Merkezi oturum açma işlemini basitleştirmiştir. Kullanıcıların yalnızca bu dört uygulamayı yüklemeleri ve ayarlar menüsü altında kısayol seçeneğini işaretlemeleri gerekir; bu uygulamaları, ADM oturum açma ekranının sağ üst köşesine sabitleyebileceklerdir. Bu, kullanıcıların ADM oturum açma işlemini atlamalarına ve istedikleri uygulamaya yönelik özel sayfaya hızla erişerek oturum açıp uygulamayı kullanmaya başlamalarına olanak tanır.

  Asustor NAS 華芸 Uygulama Kısayolları