Web sayfamızı iyileştirmemize yardımcı olması için çerezler kullanırız. Lütfen Çerez Politikamızı okuyun.

 • ADM
 • Dosya Paylaşma
 • Uygulamalar Sonsuzluk
 • ASUSTOR NAS 華芸 Kullanıcı Arayüzü

  Sezgisel kontroller

  NAS kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. ADM'nin yeni ve enerjik arayüzü sezgisel ve tanıdık modern işletim sistemi kontrollerini içermektedir. ASUSTOR NAS ile hiçbir zaman dik bir öğrenme eğrisi konusunda endişe duymak zorunda kalmayacaksınız.

  Asustor NAS 華芸 Sezgisel kontroller

  Yepyeni Arayüz Tasarımı Unsurları ve Masaüstü Alanının Esnek Kullanımı

  ADM, ekran çözünürlüğü temelinde en uygun yapılandırmayı sunabilen, esnek biçimde tasarlanmış bir masaüstü yerleşimi sağlar. Dahası, gruplandırma işleviyle sağlanan kolay uygulama düzenleme özelliği, kullanıcıların, bir tablet aygıtına oldukça benzeyen yönetim deneyimini yaşamalarına olanak tanır.

  Asustor NAS 華芸 Yepyeni Arayüz Tasarımı Unsurları ve Masaüstü Alanının Esnek Kullanımı

  Gruplandırmak için simgeleri sürükleyin ve gruba bir ad verin.

  Kısayollar oluşturmak için, sık kullanılan klasörü veya dosyaları masaüstüne sürükleyip bırakın.

  Kişiselleştirilmiş Masaüstü

  Masaüstünüzü istediğiniz gibi kişiselleştirin. Uygulamalarınızı düzenlemekten masaüstü arka planınızı değiştirmeye kadar ADM masaüstünüzün tasarımını ve hissiyatını tasarlama özgürlüğü vermektedir. Ayrıca, “Sık Kullanılanlar” özelliği, kolay erişim için sık kullandığınız uygulamaları görev çubuğuna sabitlemenize izin verir.

  Asustor NAS 華芸 Kişiselleştirilmiş Masaüstü

  Herhangi Bir Ekranda Kusursuz Yerleşim Elde Edin

  Artık ADM üzerinde tüm uygulama pencereleri yeniden boyutlandırılabilir. Pencereler içindeki iç yan panellerin genişliği de ayarlanabilir. Küçük dizüstü bilgisayarlardan büyük ekranlara kadar her görüntüleme ortamında ADM'nin rahatça görüntülenebilmesi sağlandığından, bu, uzun dosya adlarını ve uzun sözcükler içeren dilleri görüntülemeye uygundur.

  Asustor NAS 華芸 Herhangi Bir Ekranda Kusursuz Yerleşim Elde Edin

  Verimli Gerçek Zamanlı İzleme İçin Masaüstü Pencere Öğeleri

  Sistem yöneticileri, sistem durumunu gerçek zamanlı izlemek için artık masaüstü pencere öğelerini kendileri tanımlayabilir. Pencere öğeleri arasında, Depolama Yöneticisi, Etkinlik Monitörü, çevrimiçi kullanıcılar ve önemli günlükler vardır. Sistem kaynakları, herhangi bir uygulamayı açmak zorunda kalmadan dinamik olarak gerçek zamanlı izlenebilir.

  Asustor NAS 華芸 Verimli Gerçek Zamanlı İzleme İçin Masaüstü Pencere Öğeleri

  Özelleştirilebilir Temalar

  Masaüstü arka plan temaları kullanıcı tercihlerine göre değiştirilebilir. Kullanıcılar, masaüstü arka planı olarak kullanmak için kendi görüntülerini de karşıya yükleyebilir. Arayüz yazı tipi ve pencere düğmesi renkleri de daha fazla görsel rahatlık için özelleştirilebilir.

  Asustor NAS 華芸 Özelleştirilebilir Temalar

  New Preferences Widget – Easily Find the Settings You Want

  The all-new preferences widget design integrates all ADM settings, and integrates settings functions that were originally scattered in preferences, access control, and services into a single area. The new interface makes system management more efficient and settings easier to find. Browse and access all related settings with one click.

  Asustor NAS 華芸 New Preferences Widget – Easily Find the Settings You Want

  Sık Kullanılanlar

  Sık Kullanılanlar özelliği, en sık kullandığınız uygulamaları görev çubuğuna sabitleyerek hızlı bir şekilde açmanıza izin verir, bu da verimliliğinizi ve etkinliğinizi artırır.

  Asustor NAS 華芸 Sık Kullanılanlar

  Desktop Icon Sorting, Snapshots and Restoration

  ADM provides desktop icon sorting, allowing users to always find the Apps that they need, while the desktop snapshot and restoration function allow users to quickly restore previous desktop arrangements using snapshots.

  *Supports icon sorting according to name, time and type. The arrange closely option allows for icons to be displayed closely without any space between them.
  *The creation of desktop snapshots allows for the preservation of the current desktop arrangement. The restore function can then be used to return the desktop to previous arrangements using snapshots that were taken.

  Asustor NAS 華芸 Desktop Icon Sorting, Snapshots and Restoration