Select your language
 • Yedekle ve Geri Yükle
 • Kolay Erişim
 • Ev Eğlencesi
 • Sunucu Hosting
 • Enerji Verimliliği
 • Depolama Yönetimi
 • Sistem ve Veri Güvenliği
 • Video İzleme
 • EZ Connect

  Özel bulutunuz

  Verilerinizi halka açık bir bulut alanına kaydetmenin güvenliği konusunda endişeleriniz mi var? ASUSTOR'un entegre Cloud ID özelliği hızlı bir şekilde kendi özel bulutunuzu oluşturmanıza yardımcı olabilir [1]. Benzersiz ve kişisel bir Bulut Kimliği için kaydolun ve böylece ASUSTOR NAS'ınıza dünyanın hemen her yerinden bağlanabileceksiniz.

  adm_content

  Sadece sizin

  Cloud Connect'i etkinleştirdiğinizde, kişisel bir bilgisayar adınız (örneğin allen.myasustor.com) olacak ve NAS'ınıza bağlanmak iiçn MyASUSTOR'u kullanabileceksiniz. Ofiste ya da tatilde, nerede olursanız olun istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden bulut erişiminin kolaylığının tadını çıkarabileceksiniz.

  adm_content

  EZ Connect

  This function which automatically helps users to easily configure port forwarding services no matter if they are new to NAS or an IT professional. Once a user's Cloud ID has been enabled on an ASUSTOR NAS device, the EZ-Router* service will automatically be enabled in order to complete all port forwarding configurations. Furthermore, during the installation of Apps, any associated port forwarding configurations can also be automatically completed. The manual connection is still provided for users who require the flexibility to configure their own customized settings.
  EZ-Router: Please check the compatibility table

  adm_content

  NAS'ınıza Zahmetsiz Bağlantılar

  ADM 3.0, kullanıcıların önceki karmaşık yönlendirici yapılandırmalarını basitleştirmesine yardımcı olan yeni bir Internet Düz Geçiş işlevini destekleyerek kolay bağlantılar sağlar. Mobil aygıtlara sahip kullanıcıların, yerel ağ altında veya çok yönlendiricili ortamlarda olsalar bile, verilerine herhangi bir yerden ve herhangi bir anda erişmek amacıyla NAS'larına kolayca bağlanabilmek için tüm yapmaları gereken uygulamalarını ADM 3.0 destekleyen en son sürüme yükseltmektir. Bilgisayar kullanıcılarının, Internet Düz Geçiş işlevini kullanmak ve evde NAS'larına rahatlıkla bağlanmak için yalnızca yeni ASUSTOR EasyConnect (AEC) yardımcı yazılımını yüklemeleri gerekir. Dahası, rahat erişim amacıyla NAS'larını bir ağ sürücüsü olarak bilgisayarlarına eşlemek için de AEC kullanabileceklerdir.

  adm_content

  NAS'ınıza 3 Kolay Adımda Bağlanın

  adm_content

  PC

  1. Bulut Bağlantısı işlevini etkinleştirin ve Bulut Kimliğinizi edinin.
  2. AEC uygulamasını indirip yükleyin.
  3. Oturum açmak için Bulut Kimliğinizi kullanın.

  Mobile

  1. Bulut Bağlantısı işlevini etkinleştirin ve Bulut Kimliğinizi edinin.
  2. ADM 3.0 destekleyen en son mobil uygulamaları indirin.
  3. Oturum açmak için Bulut Kimliğinizi kullanın.