Web sayfamızı iyileştirmemize yardımcı olması için çerezler kullanırız. Lütfen Çerez Politikamızı okuyun.

 • Yedekle ve Geri Yükle
 • Kolay Erişim
 • Ev Eğlencesi
 • Sunucu Hosting
 • Enerji Verimliliği
 • Depolama Yönetimi
 • Sistem ve Veri Güvenliği
 • Video İzleme
 • ASUSTOR NAS 華芸 EZ Connect

  EZ Connect

  This function which automatically helps users to easily configure port forwarding services no matter if they are new to NAS or an IT professional. Once a user's Cloud ID has been enabled on an ASUSTOR NAS device, the EZ-Router* service will automatically be enabled in order to complete all port forwarding configurations. Furthermore, during the installation of Apps, any associated port forwarding configurations can also be automatically completed. The manual connection is still provided for users who require the flexibility to configure their own customized settings.
  EZ-Router: Please check the compatibility table

  Asustor NAS 華芸 EZ Connect

  EZconnect.to Easy remote connection to your NAS.

  EZ-Connect has been upgraded. ASUSTOR has launched a convenient web login service. Annoying router settings are no more! Simply open a web browser, use ASUSTOR Cloud ID and connect to the NAS to access data anytime, anywhere. No matter where you are, as long as there is an Internet connection, you can log into your NAS using a web browser.

  Asustor NAS 華芸 EZconnect.to Easy remote connection to your NAS.

  Sadece sizin

  Cloud ID'i etkinleştirdiğinizde, kişisel bir bilgisayar adınız (örneğin allen.myasustor.com) olacak ve NAS'ınıza bağlanmak iiçn MyASUSTOR'u kullanabileceksiniz. Ofiste ya da tatilde, nerede olursanız olun istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden bulut erişiminin kolaylığının tadını çıkarabileceksiniz.

  Asustor NAS 華芸 Sadece sizin

  NAS'ınıza Zahmetsiz Bağlantılar

  ADM, kullanıcıların önceki karmaşık yönlendirici yapılandırmalarını basitleştirmesine yardımcı olan yeni bir Internet Düz Geçiş işlevini destekleyerek kolay bağlantılar sağlar. Mobil aygıtlara sahip kullanıcıların, yerel ağ altında veya çok yönlendiricili ortamlarda olsalar bile, verilerine herhangi bir yerden ve herhangi bir anda erişmek amacıyla NAS'larına kolayca bağlanabilmek için tüm yapmaları gereken uygulamalarını en son sürüme yükseltmektir. Bilgisayar kullanıcılarının, Internet Düz Geçiş işlevini kullanmak ve evde NAS'larına rahatlıkla bağlanmak için yalnızca yeni ASUSTOR EasyConnect (AEC) yardımcı yazılımını yüklemeleri gerekir. Dahası, rahat erişim amacıyla NAS'larını bir ağ sürücüsü olarak bilgisayarlarına eşlemek için de AEC kullanabileceklerdir.

  Asustor NAS 華芸 NAS'ınıza Zahmetsiz Bağlantılar

  NAS'ınıza 3 Kolay Adımda Bağlanın

  Asustor NAS 華芸 NAS'ınıza 3 Kolay Adımda Bağlanın

  PC

  1. Bulut Bağlantısı işlevini etkinleştirin ve Bulut Kimliğinizi edinin.
  2. AEC uygulamasını indirip yükleyin.
  3. Oturum açmak için Bulut Kimliğinizi kullanın.
   

  Mobile

  1. Bulut Bağlantısı işlevini etkinleştirin ve Bulut Kimliğinizi edinin.
  2. En son mobil uygulamaları indirin.
  3. Oturum açmak için Bulut Kimliğinizi kullanın.