Soubory cookie nám pomáhají zlepšovat naše webové stránky. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie .

 • Záloha
 • Snadný přístup
 • Domácí zábava
 • Server hosting
 • Úspora energie
 • Správa dat
 • Ochrana systému a dat
 • Kamerový systém
 • ASUSTOR NAS 華芸 EZ Connect

  EZ připojení

  Tato funkce, která automaticky umožňuje uživatelům snadno nastavit zapojení portu bez ohledu na to, zda jsou nový uživatelé NAS nebo odborníci v oblasti IT. Jakmile bude uživateli povoleno Cloud ID na zařízení ASUSTOR NAS, tak služba EZ router bude automaticky povolena, aby dokončila potřebné nastavení portů. Kromě toho během instalace aplikací, všechno související nastavení portu může být automaticky ukončeno. Manuální připojení je stále k dispozici pro uživatele, kteří vyžadují volnost při úpravě vlastního nastavení.
  EZ-Router: Zkontrolujte tabulku kompability

  Asustor NAS 華芸 EZ připojení

  EZconnect.to – snadné vzdálené připojení k vašemu zařízení NAS.

  Funkce EZ-Connect byla zaktualizována. Společnost ASUSTOR spustila službu pro pohodlné webové přihlášení. Již žádná nepříjemná nastavení směrovače! Stačí spustit webový prohlížeč, použít ASUSTOR cloudové ID, připojit se k zařízení NAS – a můžete přistupovat k datům kdykoli a kdekoli. Můžete se přihlásit ke svému zařízení z webového prohlížeče – z libovolného místa, na kterém je k dispozici připojení k internetu.

  Asustor NAS 華芸 EZconnect.to – snadné vzdálené připojení k vašemu zařízení NAS.

  Jen pro vás

  Po přihlášení ke Cloud ID budete mít vaše vlastní URL (například allen.myasustor.com) a pomocí MyASUSTOR se můžete připojit k vašemu NAS. Ať už jste v práci nebo na dovolené, můžete využít jednoduchosti cloudu kdykoliv a odkudkoliv.

  Asustor NAS 華芸 Jen pro vás

  Snadné připojení k NAS

  ADM poskytuje snadné připojení tím, že podporuje novou funkci sdílení internetového připojení, která pomáhá uživatelům zjednodušit dříve složité nastavení routeru. Pokud jsou uživatelé připojeni prostřednictvím mobilního telefonu v lokální síti nebo v multi-router prostředí, vše, co je potřeba udělat, je aktualizovat aplikace na nejnovější verzi. Poté se uživatelé mohou snadno připojit ke svému NAS odkudkoliv a kdykoliv. Pro uživatele počítačů, stačí pouze nainstalovat nový ASUSTOR EZ Connect (AEC) a začít používat sdílené internetové připojení pro pohodlný přístup ke svému NAS. Kromě toho, můžete pomocí AEC připojení váš NAS připojit k počítači jako síťovou jednotku.

  Asustor NAS 華芸 Snadné připojení k NAS

  Připojte se ke svému NAS zařízení ve 3 snadných krocích

  Asustor NAS 華芸 Připojte se ke svému NAS zařízení ve 3 snadných krocích

  PC

  1. Povolte EZ-Connect a získejte vaše Cloud ID
  2. Stáhněte a nainstalujte AEC
  3. Pomocí vašeho Cloud ID se přihlaste
   

  Mobile

  1. Povolte EZ-Connect a získejte vaše Cloud ID
  2. Stáhněte si nejnovější mobilní aplikace
  3. Pomocí vašeho CLOUD ID se přihlaste