Select your language
 • ADM
 • Sdílení souborů
 • Spousta aplikací
 • Správce souborů

  Spravujte vaše soubory

  File Explorer je automaticky nainstalovaný na ADM a slouží pro jednoduché prohlížení a správu souborů na vašem NAS. Můžete prohlížet vaše veškeré soubory a složky. Nahrávání, stahování, přesouvání, kopírování, komprese, dekomprese a další ulohy můžete jednoduše provést s File Explorer.

  • Náhled obrázku dovoluje rychlé najití obrázků, které potřebujete.
  • Nahrávání souborů a složek z vašeho počítače jednoduchým přesunem.
  • Podpora přesunů velkých souborů přímo z webového prohlížeče.
  • S funkcí My Computer můžete rychle přesouvat soubory mezi vaším počítačem a NAS.

  adm_content

  Přístup odkudkoliv

  S File Explorer můžete sdílet soubory přes internet. Jediné co potřebujete je připojení k internetu a prohlížeč. Stačí otevřít ADM ve vašem prohlížeči a můžete začít sdílet, nahrávat a stahovat soubory.

  adm_content

  Sdílení souborů

  Funkce Share Links vytváří odkazy pro stáhnutí souborů, které chcete sdílet s uživateli, kteří nemají účet na NAS. Každému odkazu můžete nastavit dobu platnosti, po které již nebude přístupný. Pro sdílení několika souborů můžete nasdílet všechny soubory najednou s jedním odkazem nebo vytvořit odkaz pro každý soubor.

  adm_content

  Prúzkumník se sdílením odkazů

  Když Váš přítel nebo kolega obdrží odkaz ke sdílení, může si zobrazit seznam sdílených souborů / složek jediným kliknutím a vybrat pouze potřebné soubory ke stažení. Sdílení souborů je tak více intuitivní a flexibilní.

  adm_content

  Monitor procesů

  Funkce Task Monitor zobrazuje stav souborů, které se nahrávají a stahují. S Task Monitor nejste omezeni limitem 2GB, který má většina webových prohlížečů a můžete nahrávat mnohem větší soubory.

  adm_content

  Podpora externí optické jednotky

  Po připojení externí optické jednotky (CD, DVD, Blu-ray) do NASu přes USB můžete použít průzkumníka souborů pro přímý přistup ke všem souborům, které jste zálohovali na optických médiích a také přenášet soubory z optických médií do vašeho NASu pouhým přetaženám.

  Poznámka:
  1. Tato funkce umožňuje pouze přístup k datům a nepodporuje přehrávání audia a videa z optických médií.
  2. Některé optické mechaniky budou vyžadovat dodatečné napájení, aby správně fungovaly. Pokud zjistíte, že se vaše optická jednotka netočí nebo nečte správně, použijte přídavné napájení.

  adm_content

  Přehrávání videa s ADM File Explorerem

  Nyní můžete intuitivně použít funkci náhledu pro přehrávání videa při procházení multimediálních souborů v průzkumníku souborů ADM. Je to pohodlné nebo ne?

  *Podporované formáty videí:
  VLC on Windows OS: 3g2, 3gp, asf, avi, divx, flv, m2ts, m4v, mkv, mov, mp4, mpe, mpg, mts, rm, rmvb, vob, webm, wmv.
  QuickTime on Mac OS: 3g2, 3gp, m4v, mov, mp4, mpg, qt, asf, avi, webm, wmv.

  adm_content

  Rychlé prohlížení fotografií a přehrávání hudby

  ADM představuje možnost prohlížení fotografií a přehrávání hudby přímo z File Explorer. Uživatelé si mohou vybrat jednu nebo více skladeb.

  adm_content