Web sayfamızı iyileştirmemize yardımcı olması için çerezler kullanırız. Lütfen Çerez Politikamızı okuyun.

Gözünüz üzerinde olsun

Evinizi sahipsiz bırakmaktan endişe mi duyuyorsunuz? İzleme Merkezi ile gözünüz en önemli şeylerin üzerinde olsun. İzleme Merkezi'nin tamamen optimize edilmiş arayüzü eş zamanlı olarak 4 IP kameradan canlı yayınları izlemenize, enstantane almayı ve tüm kameraların pan, tilt ve zoom özelliklerini kontrol etmenize imkan sağlar.

Asustor NAS 華芸 Gözünüz üzerinde olsun

Surveillance Center nedir?

Gözetim Merkezi (Surveillance Center), ASUSTOR NAS cihazlarında güçlü bir eklenti Uygulamasıdır. App Central'dan Surveillance Center'ı kurduktan sonra, bir ASUSTOR NAS anında 7/24 kesintisiz yüksek çözünürlüklü bir güvenlik gözetim sistemine dönüştürülebilir. Ayrıca, Gözetim Merkezi, Windows ve mobil cihazlardaki popüler web tarayıcılarıyla uyumludur ve en değerli varlıklarınızı her yerden ve her zaman izlemenize ve korumanıza olanak tanır.

Asustor NAS 華芸 Surveillance Center nedir?

İdeal gözetim sistemini oluşturun

5 Adımlı Hızlı Kurulum Sihirbazı
Başlangıç sihirbazı, kameraları yapılandırmanıza ve tüm sistemi kurmanıza yardımcı olur
4 Ücretsiz IP Kamera Kanalı
Ücretsiz olarak basit bir ev gözetim sistemi kurun
3 Anlık Bildirim Türü
SMS, e-posta veya push bildirimleri yoluyla belirtilen personele bildirim gönderin
2 Yolu Gözetim Sistemini Görüntülemenin
Windows web tarayıcısını veya Mobil cihazı kullanma özgürlüğü
1 İdeal Gözetim Çözümü

Asustor NAS 華芸 İdeal gözetim sistemini oluşturun

Çok çeşitli kameraları destekler

ASUSTOR Gözetim Merkezi, çok çeşitli farklı kamera modellerini destekleyerek, işlevsel ihtiyaçlara ve maliyet konularına göre uygun kameraları seçmenize olanak tanır.

900'den fazla IP kamerayı destekler

Gözetim Merkezi şu anda dünyaca ünlü markaların 900'den fazla IP kamera modeliyle uyumludur. Ayrıca ASUSTOR, daha esnek seçenekler sunan daha uyumlu kameralar ekleyen her yıl birden fazla güncelleme yayınlar.

ONVIF Profili S, T desteği

ONVIF Profile S ve Profile T'nin desteklenmesi, Surveillance Center'ın ağ IP kameraları için uyumluluğu daha da genişletmesini sağlayarak sistem entegratörlerine ve ev kullanıcılarına gözetim sistemlerini oluştururken daha fazla esneklik ve seçenek sunar.

Genel kamera desteği

Kameranız Surveillance Center uyumluluk listesinde yoksa ne yaparsınız? Gözetim Merkezi artık tüm kameraların çoğunluğu tarafından desteklenen Genel RTSP işlevi aracılığıyla kameralardan gerçek zamanlı video akışları alabilir. Bu, neredeyse tüm kameralarla temel gerçek zamanlı video akışını ve kaydını çok kolaylaştırır.

Eklenti lisanslarıyla kamera genişletme

Daha fazla alanı izlemeniz mi gerekiyor? Sorun değil! Varsayılan olarak sağlanan 4 ücretsiz kamera lisansına ek olarak, kamera kanalları eklemek için ASUSTOR'un esnek eklenti kamera lisanslarını da kullanabilirsiniz, böylece gözetim sisteminizin kapsamını kolayca genişletebilirsiniz. Ayrıca, farklı ASUSTOR cihazları arasında kamera lisanslarını özgürce aktarabilirsiniz.

  • 2 farklı kamera lisans paketi sunulmaktadır: tek kanal ve 4 kanal
Not:
  1. Maksimum kamera kanalı sayısı, her kanalın test sonuçlarına göre belirlenir (720P (1280x720), 30 FPS, H.264'e göre). Gerçek performans, kamera ayarlarına ve NAS yükleme koşullarına göre farklılık gösterebilir.

Asustor NAS 華芸 Eklenti lisanslarıyla kamera genişletme