Soubory cookie nám pomáhají zlepšovat naše webové stránky. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie .

Mějte vše na očích

Bojíte se opustit svůj byt? Se Surveillance Center můžete mít svoje důležité věci stále na očích. Surveillance Center je optimalizován pro sledování živého přenosu až ze 4 IP kamer, a také umí snímat obrazovku a otáčet, přibližovat a oddalovat pohled kamery.

Asustor NAS 華芸 Mějte vše na očích

Co je dohledové centrum?

Dohledové centrum (Surveillance Center) je výkonná aplikace na zařízení ASUSTOR NAS. Po instalaci dohledového centra z centra aplikací může být ASUSTOR NAS okamžitě změněn na 24/7 nonstop bezpečnostní dohledové centrum s vysokým rozlišením . Kromě toho, Surveillance Center je kompatibilní s oblíbenými webovými prohlížeči v systému Windows a mobilními zařízeními, což vám umožní sledovat a chránit váš nejcennější majetek odkudkoliv a kdykoliv.

Asustor NAS 華芸 Co je dohledové centrum?

Vytvořte si ideální kamerový systém

5 kroků s instalačním průvodcem
Průvodce vám pomůže nastavit kamery a nastavit celý systém
4 kanály pro IP kamery zdarma
Nasavte si jednoduše domácí bezpečnostní systém zcela zdarma
3 Typy omažitých upozornění
Posílání upozornění specifickému uživateli přes SMS, email a push notifikaci
2 cesty ke sledování kamerového systému
Svobodně lze využít Windows webový prohlížeč nebo mobilní zařízení
1 Ideální kamerové řešení

Asustor NAS 華芸 Vytvořte si ideální kamerový systém

Podpora široké škály kamer

ASUSTOR Surveillance Center podporuje širokou škálu různých modelů kamer, což vám umožní vybrat vhodné kamery na základě funkčních potřeb a zohlednit náklady na pořízení

Podporuje 900+ IP kamer

Surveillance Center je v současné době kompatibilní s více než 900 + IP kamer od renomovaných světových značek. Kromě toho, ASUSTOR uvolňuje každý rok mnoho aktualizací a přidává další kompatibilní kamery pro ještě více flexibilních možností.

Podporované profily ONVIF S, T

Podpora profilů ONVIF S a T umožňuje aplikaci Surveillance Center dále rozšířit kompatibilitu síťových IP kamer a poskytnout systémovým integrátorům a domácím uživatelům větší flexibilitu a možnost volby při vytváření dohledového systému.

Podpora běžných kamer

Co dělat, když vaše kamera není na seznamu kompatibility pro Surveillance Center? Surveillance Center může nyní přijímat real-time video streamy z kamer přes funkci Generic RTSP, který je podporován většinou kamer. To umožní základní živý video streaming a nahrávání s téměř libovolné kamery.

Rozšíření počtu kamer díky přídavným licencím

Potřebujete sledovat více oblastí? Žádný problém! Kromě 4 kamerových licencí, poskytovaných zdarma, můžete také přidat další licence pro kamery, což vám umožní snadno rozšířit rozsah vašeho dohledového systému. A co víc, můžete také libovolně převádět licence mezi různými zařízeními ASUSTOR

  • Jsou nabízeny dva typy balíčků : Jednotlivá licence nebo licence pro 4 kamery
Poznámka:
  1. 1. Maximální počet kanálů pro kamery je určen výsledky zkoušek pro každý kanál (v základu 720p (1280x720), 30 FPS, H.264). Skutečný výkon se může lišit v závislosti na nastavení kamer a zatížení NASu

Asustor NAS 華芸 Rozšíření počtu kamer díky přídavným licencím