Select your language

Değer verdiğin her şey için AiSecure ile bağlı kal

AiSecure; özel mobil uygulaması ile evinizde nelere oluyor kolayca bu uygulama ile kontrol edebilirsiniz. Belirli yerleri canlı izlemenin yanı sıra, ayrıca belirli olaylar gerçekleştiğinde AiSecure uygulaması ile mobil cihazınıza tüm son gelişmeleri anlık geri bildirim gönderebilir.

adm_content

Orada olmadığında kafan rahat olsun

Gözetim Merkezi kapsamlı olay bildirimlerini sağlar. Belirtilen bir olay meydana geldiğinde, AiSecure ile hemen harekete geçerek, otomatik olarak size e-posta ve SMS ile mobil aygıtınızda bildirir. Bu uygulama ev yada işyerindeki varlıklara olası hasarı azaltır.

adm_content

Basit kurulum

AiSecure önemli ölçüde gözetim beslemeleri* için bağlantı işlemini basitleştirir. NAS’ınızda Cloud Connect etkinleştirdikten sonra kolayca dünyanın herhangi bir köşesinden özel bulut Kimliğinizi kullanarak, hayatınızın bütün önemli şeyleri izlemek mümkün olacak.

*AiSecure 3 farklı bağlantı yöntemi sağlar:
1. Bulut kimliği bağlama
2. ASUSTOR cihazlara aynı ağ aracılığıyla otomatik bulma bağlanma.
3. IP/Hostname bağlanma

adm_content

iOS Phones can Enable or Disable Camera Directly

iOS users can enable or disable their remote IP cameras through AiSecure directly. AiSecure allow users to decide when they want to turn on or off their camera to protect personal privacy and save video storage space. Users no longer have to sit in front of the computer and use Surveillance Center to control their cameras anymore. AiSecure has done this to enhance operational convenience.

adm_content

Android Phones Support Two-way Audio Communication

Built-in microphones and speakers allow cameras to provide two-way audio. In addition to monitoring the audio in a particular area, you can also make announcements and converse in real-time with people in the area that is surveilled by the camera. Android phone users can watch their remote camera’s live view all while doing a two-way audio communication through AiSecure.

adm_content

Transcoding

Surveillance Center will instantly transcode the video stream of the camera, so users can avoid worrying about whether or not their phone supports the video encoding of the remote camera. Transcoding allows users to view their camera's live video from your phone via AiSecure, even if your phone does not support specific video codecs.

adm_content

Intuitive Switch to Watch Live View of each Camera

AiSecure poskytuje uživatelům intuitivní způsob, jak rychleji sledovat živý pohled z různých kamer. Uživatelé mohou přímo posunovat doleva nebo doprava na obrazovce živého zobrazení a přepínat mezi živým náhledem různých kamer. Uživatelé nyní mohou ovládat PTZ, využívat obousměrnou zvukovou komunikaci, spouštět nahrávání a rychle přepínat pohledy na různé kamery. Intuitivní ovládání nikdy nebylo tak úžasné.

adm_content

AiSecure'i İndirme

AiSecure hem Android hem de iOS işletim sistemleri için mevcuttur. “AiSecure” için App Store/Google Play'de arama yapabilir ya da uygulamayı indirmek için aşağıdaki kare kodu tarayabilirsiniz

adm_content