Select your language

Nahrávejte jen to, co je potřeba

V Surveillance Center máte několik možností nahrávání. Pokud potřebujete nastavit kontinuální nahrávání v určitou dobu, nebo nahrávat jen při určité události, Surveillance Center zajistí vše. Možnosti nahrávání jsou následující:

  • Manuální nahrávání: Při sledování živého obrazu stačí kdykoliv zmáčknout jedno tlačítko pro zapnutí nebo zastavení nahrávání. Pokud nezastavíte manuální nahrávání, obraz se bude nahrávat dokud nedosáhnete vašeho nastaveného kvóta.
  • Nepřetržité nebo plánované nahrávání: Pokud potřebujete nepřetržité nahrávání nebo chcete nahrávat jen v určitou dobu, se Surveillance Center se nemusíte bát, že přijdete o nějaký důležitý moment.
  • Nahrávání při pohybu: Pokud dojde k nějakému pohybu v určeném prostředí, automaticky se začne nahrávat. Ušetříte místo na disku a zároveň budou veškeré důležité momenty nahrané.
  • Alarm:Nahrávání je spuštěno přes systém alarmu přímo v kameře. Ušetříte místo na disku a zároveň prodloužíte životnost pevného disku díky menšímu čtení a zápisu.
  • Nahrávání při pohybu a alarmu: Tento režim kombinuje alarm se senzorem pohybu. S tímto režimem vám nikdy neunikne žádná důležitá událost.

adm_content

Jednoduchost použití

Bojíte se, že nebudete umět přehrát nahrané video?

Surveillance Center vás přesvědčí o opaku! S intuitivní časovou osou a flexibilním přepínáním mezi synchronním a asynchronním přehráváním jednoduše najdete nahrávku, kterou chcete vidět.

adm_content

Rychlé vyhledávání (IVA)

Máte problémy najít důležité nahrávky v přemíře nahrávek a dat? Funkce rychlého vyhledání, kterou nabízí dohledové centrum, vám pomáhá hledat stopy z řad všech nahraných videí tak, abyste rychle a efektivně našli vaše důležité události.

Detekce pohybu

Zjistí, zda je či není pohyb v určité oblasti.

Cizý objekt

Zjistí, zda je či není cizí objekt ve stanovené oblasti.

Mchybějící objekt

Zjistí, zda nějaký objekt byl přesunut nebo odstraněn z určité oblasti, což vám umožní rychle analyzovat a najít důvod problému pro důleřité chybějící objekty.

MyArchive zálohování s neomezenou kapacitou

Exkluzivní technologie zálohování MyArchive ASUSTOR NAS je nyní k dispozici take pro použití s dohledovým centrem. Uživatelé si mohou naplánovat zálohování nahraných souborů na MyArchive pevné disky a uvolnit úložný prostor pro on-line nahrávky. Když potřebujete přehrát nahrávky kamer, můžete připojit záznamy z MyArchive disků do dohledového centra a pak rychle vyhledávat a přehrávat záznamy, které potřebujete.

adm_content