Centralizovaný dohledový software - CMS Lite

Řešení určené pro systémy s více serverů rozmístěnými v různých místech. CMS Lite umožňuje odborníkům mít větší flexibilitu a pohodlí při sledování a přehrávání videa. Lze centralizovat správu až pro 128 IP kamer a ASUSTOR NVR až na 32 různých místech, což výrazně zvýšuje efektivitu správy.

32
NAS
128
Cameras
MyArchive zálohování s neomezenou kapacitou

Exkluzivní technologie zálohování MyArchive ASUSTOR NAS je nyní k dispozici take pro použití s dohledovým centrem. Uživatelé si mohou naplánovat zálohování nahraných souborů na MyArchive pevné disky a uvolnit úložný prostor pro on-line nahrávky. Když potřebujete přehrát nahrávky kamer, můžete připojit záznamy z MyArchive disků do dohledového centra a pak rychle vyhledávat a přehrávat záznamy, které potřebujete.

Podpora IP kamer se 360 stupni záběru

Fisheye kamery mají široký úhel záběru a můžou se zaměřit na oblasti, jako jsou kanceláře, bankomaty, maloobchodních prodejny, supermarkety, hotely a firmy. Poskytují větší pokrytí než většina běžných kamer. Funkce obnovy obrazu dohledovým centrem umožňuje uživatelům vybrat určitou plochu, 180 ° panoramaticky nebo dvakrát 180 ° panoramaticky. To dává uživatelům komplexní dohled bez slepých míst, aniž by museli používat velké množství kamer. V současné době jsou podporovány fishyey kamery značek Acti, Dahua a VIVOTEK.

Flexiblní vypnutí a zapnutí online kamer

Použití síťového streamovacího protokolu pro zobrazení informačních kanálů dozoru může zabrat příliš velkou šířku pásma. Pro uživatele, kteří chtějí dočasně vypnout určité kamery, lze použít tuto funkci. Všechna nastavení kamery budou zachována, pokud je kamera vypnuta. Funkce umožňuje uživatelům zapnutí kamery kdykoliv beze změn nastavení a konfigurací.

Vylepšený přístup k nahrávkám

Kromě toho je zvýšena rychlost přehrávání záznamů z kamer. Tato verze dohledového centra nabízí nově přidanou funkci rychlého posunu o 30 sekund vpřed a 10 sekund vzad umožňující uživatelům pohodlně najít nahrané soubory, které potřebují.

Vylepšený export nahraných souborů 

Nová funkce umožňuje export a umístění nahraných souborů na NAS do lokální složky a výrazně tak zvyšuje rychlost exportu.

Zvýšený počet podporovaných kamer pro jednotlivá zařízení
Série Aktuální počet kamer Nový počet kamer Note
AS70 49 64 With 8 GB memory
AS61/62 25 36 With 8 GB memory
AS50/51 25 30 With 8 GB memory
AS31/32 16 25
Note:
  1. The maximum number of camera channels is determined by the test results of each channel (based on 720P (1280x720)、30 FPS、H.264). Actual performance may differ according to camera settings and NAS load conditions.
Podpora řady nových modely kamer

Surveillance Center 2.6 Beta přidává přes 32 různých kompatibilních modelů kamer od renomovaných značek jako Axis,D-Link,INSTAR,LG.

Jste připraveni vyzkoušet Surveillance Center 2.6 Beta