Web sayfamızı iyileştirmemize yardımcı olması için çerezler kullanırız. Lütfen Çerez Politikamızı okuyun.

Üstün Performans, Artırılmış Verimlilik

Verimlilik odaklı kurumsal ortamlarda, verilere zamanında ve her saniye erişim önemlidir. ASUSTOR NAS kusursuz ve kararlı çoklu görevler sunarken, sıradışı performansını korumak için gelişmiş yazılımının yanında sadece yüksek kalite donanım kullanır. Dünyaca bilinen medya tarafından yapılan değerlendirme ve performans testlerinde ASUSTOR NAS üstün performansı ile diğer ürünleri geride bırakarak sınıfında lider olduğu ortaya koymuştur. ASUSTOR NAS çok kullanıcılı ortamlarda, iSCSI sanal depolama altyapıları içinde sorunsuz veri erişimi ile verimliliğin artırılmasına ve işinizi bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olur.

business
tag

Sınırsız dosya paylaşımı için platformlar arası birden çok aygıt erişimi

ASUSTOR NAS, birden çok cihaz ve işletim sistemi üzerinde sürekli dosya paylaşımı yapılan hibrid kurumsal ortamlarda kullanım için uygundur.Windows, Mac OS X veya Unix benzeri işletim sistemlerini kullanarak, tabletler, dizüstü bilgisayarlar veya akıllı telefonlar gibi cihazlar ile ASUSTOR NAS üzerindeki dosyaları yönetebilir ve paylaşabilirsiniz.

business
tag

Etkin ağ yönetim araçları

ASUSTOR NAS, ağ yöneticilerine pratik network yönetim araçları sunarak kullanıcı hesaplarının ve erişim izinlerinin hızlıca entegre edilebilmelerine izin verir. Örneğin, Syslog Sunucusu merkezi olarak ağdaki çeşitli cihazlardan logları toplayarak kullanışlı bir yönetim ve geliştirilmiş üretkenlik sağlar.

business
tag
tag

Çok yönlü genişletilebilirlik, NAS cihazınızın işiniz ile birlikte gelişmesine imkan verir.

ASUSTOR NAS diğer ağ cihazları ile birleşerek kurumsal yelpazede donanımsal, yazılımsal genişleme imkanları sunar ve işiniz ile birlikte gelişebilir.

10GbE kart genişleme yuvası
SAS kart genişleme yuvası
Hafıza Genişleme
Kurumsal genişleme fonksiyonu
tag

Güvenli veri için şifrelenmiş depolama

Herbir ASUSTOR NAS, kurumsal ortamlarda kullanıma uygun, askeri sınıf AES 256-bit ile şifrelenmiş paylaşılan klasör sunar. Ayrıca, ASUSTOR NAS genel performans ve bilgi güvenliği arasındaki en uygun dengeyi kurabilmek için donanımsal şifrelemeyide* destekler.

*Donanımsal şifreleme şu anda sadece 10/31/50/51/61/62/70 serileri için mevcuttur.

business
tag

Yedekleme ve Geri yükleme: Tam Yedekleme Çözümleri

ASUSTOR NAS hibrid kurumsal ortamlarda kullanım için tam yedekleme çözümleri sunar. İster Windows, Mac OS X veya Unix benzeri işletim sistemleri kullanın ister tablet, dizüstü bilgisayar veya akıllı telefon gibi cihazlar kullanın anında yedekleme yapabilir veya yedeklemelerinizi planyabilirsiniz. Benzersiz çift yönlü yedekleme fonksiyonu, herhangi bir yedekleme topolojisinde dağıtım ve yerleştirme için esneklik sağlayarak herbir ASUSTOR NAS cihazının aktif ve pasif sunucu gibi davranabilmesine izin verir. ISCSI LUN anlık görüntüleri, sanal depolama ortamlarında etkili veri erişimi ve yedekleme yönetimi sağlarken özel görev fonksiyonu yedekleme işlemlerinin tamamlanmasını sağlar.

Windows PC: Yedekleme Planı
Mac: Zaman Makinesi
Unix: Ralus

business
business

Ayrıca, popüler olan bulut depolama servislerinin uygulamalarını Uygulama Merkezi ile ASUSTOR NAS cihazınıza indirebilir ve kullanabilirsiniz. Bu servisler Crashplan, ASUS WebStorage, Dropbox, Google Drive, HiDrive and OneDrive gibi depolama hizmetlerini kapsamaktadır.

business

Özel MyArchive depolama teknolojisi

MyArchive esnek depolama yönetimi az kullanılan verileriniz için sınırsız depolama alanı sunmaktadır. MyArchive, kullanıcıların daha az eriştikleri yada çok gizli verilerini bağımsız bir sabit diske depolamasına izin verir. Kullanımda olmadığında MyArchive diskleri NAS cihazından çıkarılabilir ve ayrıca saklanarak disklerin kullanım süreleri uzatılabilir, güçten tasarruf edilebilir ve en önemlisi hassas veriler için ek güvenlik sağlanmış olur. Her ASUSTOR NAS cihazı MyArchive sabit disklerini oluşturabilir ve okuyabilir. Kullanıcılar kendi MyArchive disklerini başka bir ASUSTOR NAS cihazına takıp kullanabilirler. Bu özellik ile dosya aktarım hızı, ağdan dosya aktarımına göre çok hızlandırılmış olur.

besiness
tag

Mevcut kaynaklarla birleşerek maliyet etkinliğini en üst düzeye çıkarır

ASUSTOR fiyat/performans oranına göre üst düzey performanslı NAS cihazları sunmaktadır. ASUSTOR NAS cihazları çok çeşitli esnek yazılım ve donanım genişleme olanaklarına sahiptir. Çok fonksiyonlu sunucu oluştururken işinizin varolan kaynaklarla ve ekipmanlarla birleşmesine izin verir.

business

Karma Depolama:

Bir FC SAN yapısı çok kararlı ve performanslıdır ama maliyeti çok yüksektir. ASUSTOR NAS kurumsal sanal depolama için pratik, uygun maliyetli, alternatif bir depolama seçeneği sunar.

Kusursuz sistem geçişi:

ASUSTOR NAS sektörde en hızlı geçiş mekanizmasına sahiptir. İşiniz büyüdükçe yeni sistem geçişlerinizi 3 kolay adımda kolayca tamamlayabilirsiniz.
tag

Çok fonksiyonlu bir sunucu oluşturun:

ASUSTOR NAS, iş kullanıcıları için çok çeşitli servisler sunar. Örneğin, bir NAS fiyatına çok daha pahalı olan multifonksiyonel sunucu oluşturabilirsiniz.

business
tag

Kurumsal sınıf gözetim sistemi

ASUSTOR NAS'ın kullanıcı dostu arayüz sunan Gözetim Merkezi, bilinen markalardan 700 üzeri IP kamera ile uyumludur ve ayrıca dağıtım esnekliğini önemli derecede artıran ONVIF Profile S desteğine sahiptir. 5 kolay adım, 4 ücretsiz kamera kanalı, 3 görünüm modu ve 2 desteklenen işletim sistemi, uygun fiyata tam bir gözetim depolama çözümü! Ayrıca, ASUSTOR NAS gözetim yayınlarının yerel olarak görüntülenmesini destekleyen sektöründe ilk markadır. Tek yapmanız gereken NAS cihazını bir HDMI monitöre bağlamaktır. Sonrasında gözetim yayınlarını ayrı bir bilgisayara ihtiyaç duymadan canlı olarak izleyebilirsiniz.

Diğer Özellikler