Soubory cookie nám pomáhají zlepšovat naše webové stránky. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie .

Prvotřídní výkon, Zvýšená produktivita

V podnikových prostředích náročných na řízení produktivity, je včasný přístup k údajům kritickým parametrem. Počítá se každá sekunda. ASUSTOR NAS používá pouze nejkvalitnější hardware spolu s nejmodernějším softwarem pro udržení výjimečného výkonu a zároveň nabízí plynulý a stabilní multitasking. V recenzích a výkonnostních testech renomovaných světových médií NAS serverů ASUSTOR bylo prokázáno, že nabízejí vynikající komplexní výkon, který předčí ostatní produkty ve stejné třídě. ASUSTOR NAS je schopna udržovat bezproblémový přístup k údajům v náročných prostředích více uživatelů a spolu s iSCSI virtuální infrastrukturou úložišť zvyšuje produktivitu, a pomáhá dostat podnikání na vyšší úroveň.

business
tag

Multiplatformní přístup více zařízení pro neomezené sdílení souborů

ASUSTOR NAS je vhodný pro použití v hybridních podnikových prostředí, kde poskytuje bezproblémové trvalé sdílení souborů pro více zařízení. Nezáleží na tom, zda používáte Windows, Mac OS X, unixový operační systém nebo zařízení, jako jsou tablety, notebooky či smartphony. Stále si můžete vychutnat pohodlný přístup k souborům na ASUSTOR NAS a snadno sdílet soubory a řídit systém.

business
tag

Efektivní nástroje pro správu sítě

ASUSTOR NAS poskytuje praktické nástroje pro správu sítě, což umožňuje správcům sítě rychle integrovat uživatelské účty a oprávnění k přístupu. Například, Syslog Server centrálně agreguje systémové protokoly z různých zařízení v síti, poskytuje pohodlnou správu a zvyšuje produktivitu.

business
tag
tag

Univerzální rozšiřitelnost umožňuje, aby Váš NAS rostl spolu s vaší firmou

ASUSTOR NAS je schopen růst spolu s vaší firmou tím, že nabízí celou řadu možností rozšíření hardwaru a programového vybavení v podnikové třídě, poskytuje flexibilitu pro podniky integrovat další síťová zařízení a zařízení pro optimální efektivnost nákladů.

Slot pro rozšíření kartou 10GbE
Slot pro rozšíření kartou SAS
Rpzšíření paměti
Funkce rozšíření pro podniky
tag

Encrypted storage for safe and secure data

"Každý ASUSTOR NAS nabízí vojenský stupeň šifrování sdílené složky na základě AES 256-bitového šifrování, který je vhodný pro použití v náročných podnikových prostředích. Kromě toho, ASUSTOR NAS podporuje také hardwarové šifrování * pro optimální rovnováhu mezi celkovým výkonem a zabezpečením dat.

*Aktuálně je hardwarové šifrování použitelné v modelech řady 10/31/50/51/61/62/70.
"

business
tag

Obnova a zálohování: Kompletné řešení zálohování

"ASUSTOR NAS poskytuje kompletní řešení zálohování pro použití v hybridních podnikových prostředích. Můžete snadno naplánovat nebo provádět okamžitou zálohu bez ohledu na to, zda používáte Windows, Mac OS X,unixový operační systém nebo zařízení, jako jsou tablety, notebooky a smartphony. Unikátní funkce obousměrného zálohování také umožňuje každému ASUSTOR NAS působit jako pasivní i aktivní záložní server poskytující větší flexibilitu pro nasazení v jakékoli zálohovací topologii. Exkluzivní funkce miision módu dále zajišťuje dokončení úlohy zálohování, zatímco iSCSI LUN snapshot umožňují efektivní přístup k datům a řízení zálohování ve virtuálních prostředích úložišť.

Windows PC: Backup Plan
Mac: Time Machine
Unix: Ralus"

business
business

Můžete také použít centrum aplikací k integraci populárních clodových služeb s ASUSTOR NAS. Tyto služby zahrnují Crashplan, ASUS WebStorage, Dropbox, Google Drive, HIDRIVE a onedrive.

business

Excluzivní technologie MyArchive

Můj Archiv poskytuje neomezené úložiště pro vaše studená data umožňující flexibilní správu úložiště. Můj Archiv umožňuje uživatelům dát méně používaná data nebo velmi důvěrná data samostatně na pevný disk. Když se nepoužívají, Můj Archiv disky lze vysunout z NAS a uložit zvlášť, což zvyšuje životnost pevných disků, šetří energii a co je nejdůležitější, poskytuje větší bezpečnost kritických dat. Každý ASUTOR NAS je schopen vytvořit a číst MyArchive pevný disk Uživatelé mohou vzít svůj vytvořený MyArchive disk a dát jej do jiného NASu ASUSTOR a přímo na něj přistupovat. To poskytuje značné zvýšení přenosových rychlostí ve srovnání s přenosy souborů po síti.

besiness
tag

Integrace stávajících zdrojů, maximalizace efektivity nákladů

ASUSTOR nabízí produkty NAS s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Každý ASUSTOR NAS je vybaven bohatou škálu flexibilních softwarových a hardwarých možností rozšíření, který umožňuje firmám integrovat stávající zdroje a vybavení při vytváření multifunkčního serveru.

business

Hybridní úložiště:

Infrastruktura FC SAN zajišťuje největší stabilitu a nejlepší výkon, ale cena je velmi vysoká. ASUSTOR NAS nabízí optimální nákladovou efektivnost, poskytuje praktické alternativní možnosti pro podnikové virtuální úložiště.

Extrémně flexibilní správa úložiště:

Online Capacity Expansion
Online RAID Migration
MyArchive

Bezproblémová migrace mezi systémy: :

"ASUSTOR NAS má nejrychlejší mechanizmus migrace systému v oboru. Snadno upgradujete na novější systém v závislosti na růstu Vaší firmy a migraci systémů dokočíte snadno ve 3 krocích."
tag

Vytvořte multifunkční server:

ASUSTOR NAS nabízí bohatou škálu služeb pro podnikové uživatele. Za cenu jednoho NAS můžete vytvořit multifunkční server, který má mnohem vyšší cenu.

business
tag

Monitorovací systém podnikové třídy

ASUSTOR NAS monitorovací centrum poskytuje uživatelsky přívětivé rozhraní, je kompatibilní s více než 700 IP kamerami od známých značek a také podporuje ONVIF profil a RTSP, což významně zvyšuje flexibilitu nasazení. 5 jednoduchých kroků, 4 kamerové kanály zdarma, 3 režimy zobrazení a 2 podporované operační systémy dávají dohromady jeden kompletní monitorovací systém s optimální hodnotou! Kromě toho je ASUSTOR NAS první ve svém oboru s podporou lokálního displeje při sledování kamer. Vše, co musíte udělat, je připojit NAS k monitoru přes HDMI a budete moci prohlížet sledovací kanály v reálném čase, což vám ušetří náklady na nákup jednoúčelového počítače.

Další vlastnosti