Select your language
 • Erişim Denetimi
 • Yedekle ve Geri Yükle
 • Sunucu Hosting
 • Depolama Yönetimi
 • Sistem ve Veri Güvenliği
 • Sanallaştırma Çözümleri
 • Video İzleme
 • Optimize edilmiş performans
 • Sanallaştırma Uygulamaları

  VirtualBox

  Çok sayıda desteklenen işletim sistemlerinden, Sanalmakineleri alma-verme, sanal makine, sanal makinelerin anlık görüntülerini oluşturabilme, Fiziksel NAS ağ bağlantı noktalarının belirli sanal makineler için kullanımını gibi özelliklerin hepsini VirtualBox ile yapabilirsiniz.

  adm_content

  Mobil Sanal Makinalar

  Asustor NAS cihazında ek olarak HDMI desteği ile yerel sanal makine kullanabilir, ayrıca sanal makinedeki yüklenmiş işletim sistemlerini ADM arayüzünü kullanarak açabilir ve uzaktan yönetebilirsiniz. mobil sanal makine olarak herhangi bir mobil cihazı kullanabilirsiniz. (dizüstü bilgisayar, telefon, tablet gibi) Bu özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerde web barındırma, IT yönetimi, Web geliştirme, gibi uygulamarın kullanılmasıyla işletme maliyetlerini azaltmak ve kaynak kullanımını en iyi şekilde optimize etmenize olanak sağlar.

  * Dizüstü kullanıcıları: Tarayıcınızı açın ve VirtualBox kullanmak için ADM’e Giriş Yapın.
  * Android kullanıcıları:Google Play Uzak Masaüstü istemcisi yüklemeniz önerilir.
  * IOS kullanıcıları: App Store'dan Microsoft Uzak Masaüstü yüklemeniz önerilir.

  adm_content

  VirtualBox + NAS = PC

  NAS cihazınızı muazzam enerji verimliliğiyle kullanarak 7/24 çalışan bir bilgisayar haline getirmek artık sadece bir hayal değil. VirtualBox ilefaklı işletim sistemlerini NAS cihazınıza yükleyebilir sanal makineler oluşturabilirsiniz. Sanal makine oluşturduktan sonra NAS cihazınız kişisel bilgisayarınız haline gelir. E-posta gönderebilir, Word, Excel veya PowerPoint dosyalarını düzenleyebilir ve hatta Skype kullanabilirsiniz. Hepsini bir makinede yapabilirsiniz.


  Usage Limitations:
  Supported Model: AS31/32/32/50/51/61/62/63/64/70
  Recommended Memory: 2GB and up is recommended for Windows XP and Linux systems while 4GB and up is recommended for other operating systems.
  ASUSTOR Portal can only run one virtual machine at a time.
  The number of virtual machines that can be run simultaneously will depend on VirtualBox/NAS hardware.
  Due to license limitations, you will need to install the VirtualBox extension pack for for USB 2.0 devices and Virtual RDP.
  Virtualbox guest OSes: https://www.virtualbox.org/wiki/Guest_OSes

  adm_content