Select your language
 • Dosya Paylaşma
 • Uygulamalar Sonsuzluk
 • Uygulama Merkezi

  Sınırsız potansiyeli serbest bırakın

  Her ASUSTOR NAS cihazı ile önceden kurulmuş olarak gelen uygulamalar sadece başlangıç. Müsait olduğunuz bir zamanda, Uygulama Merkezi'nde ilginizi çeken uygulamalara göz atabilir ve istediğiniz uygulamaları indirebilirsiniz. Uygulama Merkezi, kendiniz için kişiselleştirilmiş bir NAS cihazı oluştururken ASUSTOR NAS'ın sınırsız potansiyelini keşfetmenize olanak sağlar.

  adm_content

  Gözatmak için bir çok yol

  Uygulama Merkezi, kullanıcılarına içeriğini keşfetmeleri için birçok seçenek sunmaktadır. Kullanıcılar anahtar sözcük kullanarak arama yapabilir ya da uygulamaları kategori, popülerlik, tavsiye ve çok daha fazla kritere göre görüntüleyebilirler. Çoklu dil desteği dünyanın her yerinden kullanıcıların kendi istedikleri dilde rahatça görüntüleyebilmesini sağlar.

  adm_content

  Sayısız Uygulama

  Ticaret, web sitesi oluşturma ya da dijital ev eğlencesi, ilgi alanınız ne olursa olsun, Uygulama Merkezi isteklerinizi karşılayacaktır. 200'ın üzerinde benzersiz uygulama ile Uygulama Merkezi, dijital yaşam tarzınızın ihtiyaçlarını karşılamak için ihtiyaç duyduğunuz sınırsız uygulama seçeneğini sunar.

  adm_content