Select your language
 • Dosya Paylaşma
 • Uygulamalar Sonsuzluk
 • Dosya Gezgini

  Dosyalarınızı yönetin

  Dosya Gezgini, ADM kurulmuş olarak gelir ve NAS üzerinde dosyaların görüntülenmesi ve yönetilmesi için kullanılabilir. Depolama disk birimlerinizdeki tüm dizin ve dosyaları görüntüleyebilir. Yükleme, indirme, taşıma, kopyalama, sıkıştırma, açma ya da ISO dosyası açma, yaptığınız işlem ne olursa olsun, tüm bu görevler ve daha fazlası Dosya Gezgini'nde gerçekleştirilebilir.

  • Küçük resim ön izleme, ihtiyacınız olan görselleri hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar
  • Sürükle bırak ile bilgisayarınızdan NAS'a dosya ve klasör yükleyin
  • Bir web tarayıcısı üzerinden büyük boyutlu dosyaların yüksek hızla transferini destekler
  • Bilgisayarım özelliği, bilgisayarınız ve NAS arasında dosyaları kusursuz bir şekilde transfer etmenizi sağlar

  adm_content

  Web erişimi

  Dosya Gezgini aynı zamanda Web üzerinden dosya paylaşımını kolaylaştırmaktadır. Tek ihtiyacınız olan bir internet bağlantısı ve web tarayıcısıdır. NAS üzerindeki kullanıcıların Dosya Gezgini ile dosya paylaşımı, yükleme ve indirmeye başlamak için web tarayıcılarında ADM'yi açması yeterlidir.

  adm_content

  Paylaşım Bağlantıları

  Paylaşım Bağlantıları, NAS üzerinde hesabı olmayan kişilerle dosya paylaşmanıza olanak vererek, paylaşmak istediğiniz dosyalar için hızlı bir şekilde bağlantı oluşturmanızı sağlar. Oluşturduğunuz her Paylaşım Bağlantısı için son kullanma tarihi de belirleyebilirsiniz, bu da güvenli ve esnek yönetim sağlar. Paylaşmak istediğiniz birden fazla dosya olması durumunda, tüm dosyalar için tek bir paylaşım bağlantısı ile ya da her biri için ayrı Paylaşım Bağlantıları ile paylaşmayı tercih edebilirsiniz.

  adm_content

  Bağlantı paylaşım gezgini

  Arkadaşınız veya meslektaşınız bir paylaşım bağlantısı aldığında, paylaşılmış olan dosyaları ya da klasörleri listeli olarak görebilir ve sadece ihtiyacı olan dosyaları seçip indirebilir. Bu dosya paylaşımını daha sezgisel ve esnek hale getirir.

  adm_content

  Görev ekranı

  Dosya Gezgini'nin Görev Monitörü, indirme ve yüklemelerin durumunu kolay bir şekilde izlemenize yardımcı olur. Görev Monitörü aynı zamanda birçok web tarayıcısında bulunan 2GB yükleme limitini aşar ve size daha büyük boyutlu dosyaları yükleme özgürlüğü verir.

  adm_content

  Harici Optik Sürücü Desteği

  USB üzerinden NAS harici optik sürücü (CD, DVD, Blu-ray) bağladıktan sonra, doğrudan optik medyaya yedeklenen dosyaları herhangi bir şekilde erişmek için File Explorer'ı kullanabilirsiniz ve NAS için optik medya dosyalarını aktarmak gelecek erişim için sürükle ve bırak yoluyla yapabilirsiniz.

  Not:
  1. Bu işlev yalnızca veri erişimi sağlar. optik medya ses ve video oynatma desteklemez.
  2. Bazı optik sürücüler düzgün çalışabilmesi için ek güç gerektirir. Eğer optik sürücü dönme veya doğru okumadığında ek güç eklemek için Lütfen bir USB Y-kablosu kullanın.

  adm_content

  ADM Dosya Gezgini ile videoları oynatmak

  Şimdi sezgisel ADM Dosya Gezgini ile multimedya dosyalarınıza göz gezdirirken videoları oynatmak için ön izleme işlevini kullanabilirsiniz.

  *Desteklenen Video Formatları:
  VLC on Windows OS: 3g2, 3gp, asf, avi, divx, flv, m2ts, m4v, mkv, mov, mp4, mpe, mpg, mts, rm, rmvb, vob, webm, wmv.
  QuickTime on Mac OS: 3g2, 3gp, m4v, mov, mp4, mpg, qt, asf, avi, webm, wmv.

  adm_content

  Quickly Browse Photos and Play Music

  ADM introduces the ability to browse photos and play music straight from File Explorer. Users can choose to play single or multiple songs.

  adm_content