Web sayfamızı iyileştirmemize yardımcı olması için çerezler kullanırız. Lütfen Çerez Politikamızı okuyun.

 • ADM
 • Dosya Paylaşma
 • Uygulamalar Sonsuzluk
 • ASUSTOR NAS 華芸 Network Recycle Bin

  İyileştirilmiş Geri Dönüşüm Kutusu mekanizması

  ADM 2.5.2 sürümünde güncellenmiş olan Ağ Geri Dönüşüm Kutusu mekanizması artık depolama birimleri yerine bağımsız paylaşılan klasörler temelindedir. Kullanıcılar, gereksinimlerine göre bir Ağ Geri Dönüşüm Kutusunu her bir bağımsız paylaşılan klasör için etkinleştirip etkinleştirmemeye karar verebildiğinden artırılmış yapılandırma esnekliğinin keyfini çıkarabilirler.
  Geri Dönüşüm Kutusuna taşınan dosyaların özgün dizin yapısını koruması, kullanıcıların silinmiş olan dosyaları aramaları gerekmesi durumunda ek rahatlığa olanak tanır. Kolay tek tıklamayla geri yükleme işlevi, seçilen dosyaları özgün dizin yoluna geri yüklerken, tüm özellikleri ve izin ayarlarını da rahatça koruyacaktır.

  Asustor NAS 華芸 İyileştirilmiş Geri Dönüşüm Kutusu mekanizması

  Zamanlanmış boşaltma ve dosya filtreleme kurallarını destekler

  Geri Dönüşüm Kutuları için zamanlanmış boşaltma yapılandırmak, NAS'ınızın Geri Dönüşüm Kutularını düzenli olarak boşaltmasını sağlayarak kullanılmış olan depolama kapasitesini kullanılır duruma getirir. Kullanıcıların yanlışlıkla silinen dosyalar konusunda endişelenmeye devam etmesi durumunda, filtreleme kuralları belirli dosya türlerinin korunmasına olanak tanıyarak, bu dosya türlerinin kalıcı olarak silinmesine sistem yöneticileri tarafından karar verilmesini sağlar.

  Asustor NAS 華芸 Zamanlanmış boşaltma ve dosya filtreleme kurallarını destekler