Soubory cookie nám pomáhají zlepšovat naše webové stránky. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie .

 • ADM
 • Sdílení souborů
 • Spousta aplikací
 • ASUSTOR NAS 華芸 Uživatelské rozhraní

  Jednoduché ovládání

  Ovládání NAS nebylo nikdy jednodušší. Nové uživatelské rozhraní ADM poskytuje intuitivní a přehledné ovládání podobné operačnímu systému. S ASUSTOR NAS se ovládání nemusíte bát, vše je jednoduché a přehledné.

  Asustor NAS 華芸 Jednoduché ovládání

  Moje oblíbené

  S funkcí My Favorites můžete rychle najít a spustit vaše oblíbené aplikace.

  Asustor NAS 華芸 Moje oblíbené

  Vlastní vzhled

  Váš NAS si můžete upravit podle vašich představ. V ADM si můžete změnit pozadí, přesunout aplikace a upravit vzhled jak se vám líbí. S funkcí My Favorites si můžete vaše oblíbené aplikace pro rychlý přístup přidat přímo na lištu.

  Asustor NAS 華芸 Vlastní vzhled

  Přizpůsobení motivů

  Motivy pracovní plochy lze měnit podle preferencí uživatele. Uživatelé mohou také nahrát své vlastní obrázky a použít je jako pozadí pracovní plochy. Tlačítko rozhrání písma a okenní barvy mohou být nyní také přizpůsobeny pro větší vizuální komfort.

  Asustor NAS 華芸 Přizpůsobení motivů

  Získejte dokonalé nastavení u jakéhokoliv typu displeje

  Všechny Windows aplikace lze nyní změnit v ADM 3.0. Šířka vnitřních bočních panelů v rámci okna může být nyní nastavena. Tento režim je vhodný pro zobrazování delších názvů souborů a zdlouhavějších názvů slov. To zajišťuje, že ADM může být pohodlně zobrazován na malých noteboocích a velkých displejích a všech zařízení mezi tím.

  Asustor NAS 華芸 Získejte dokonalé nastavení u jakéhokoliv typu displeje

  Zbrusu nový design rozhrání a flexibilní využití místa na ploše

  ADM 3.0 poskytuje flexibilně nastavitelné rozvržení pracovní plochy, které může poskytnout optimální nastavení založené na rozlišení displeje. Kromě toho, uživatelé mají možnost seskupit funkce, nastavení je velmi podobné jako na tablet zařízeních.

  Asustor NAS 華芸 Zbrusu nový design rozhrání a flexibilní využití místa na ploše

  Přetažení více ikon do skupiny a vytvoření názvu pro skupinu

  Přetáhněte a umístěte často používané složky nebo soubory na pracovní plochu k vytvoření zástupce

  Třídění ikon plochy, snímky a obnovení

  ADM poskytuje třídění ikon na ploše a umožňuje uživatelům vždy vyhledávat aplikace, které potřebují. Funkce snímku a obnovení plochy umožňuje uživatelům rychle obnovit předchozí nastavení plochy pomocí snímků.

  * Podporuje třídění ikon podle jména, času a typu. Možnost uspořádat přesně umožňuje, aby se ikony zobrazovaly těsně, aniž by mezi nimi byly nějaké mezery.
  * Vytvoření snímků na ploše umožňuje uchování aktuálního uspořádání plochy. Funkci obnovení lze pak použít k návratu plochy do předchozích úprav pomocí snímků, které byly pořízeny.

  Asustor NAS 華芸 Třídění ikon plochy, snímky a obnovení