ADM 2.6

Note:

  1. Since the file structure in the ADM 2.6 has been modified, you will not be able to roll back to a previous version of ADM after upgrading.
  2. If your NAS is using ADM 2.4.0 or prior versions, please upgrade to 2.4.2 first, before upgrading to 2.6.
    *ADM 2.4.2 Download Link: here
  3. After upgrading to ADM 3.0 official, some apps will be disabled because of incompatibility. Please update these app to latest version at App central.After you upgrade those App, you should be able to use them ( make sure those App are enable too). DataSync for hubiC for ADM 3.0 is still beta, please go to ADM\App Central\Beta Apps to download and install.

Aktualizace jádra knihovny a Linuxu

Knihovna GNU C vestavěná v ADM 2,6 byla inovována z eglibc 2.13 do 2.22 glibc. Od této chvíle, bez ohledu na to, jestli jde o vyvinuté funkce ASUSTOR nebo 3. strany, všichni budou moci těžit z nové knihovny s vysokou kompatibilitou a flexibilitou. Ve snaze zvýšit stabilitu, výkon a zabezpečení systému bylo aktualizováno jádro Linuxu pro zařízení řady AS50 / 51/70 až po nejnovější verzi 4.1, která je dlohodobě také v zařízeních řady AS31 / 61 / 62.

En constante evolución de la tecnología MyArchive

N-1 stupneň volnosti

Počet současných konfigurovatelných MyArchive pevných disků se výrazně zvýšila na N-1. To znamená, že pro 4-bay modely (např AS6104T), můžete mít současně namontovány 3 disky MyArchive a pro 10-bay modely (např AS7010T), můžete mít až 9 disků typu MyArchive. Při přístupu k datům v MyArchve disku mohou ostatní MyArchive disky zůstat v režimu spánku, který vám pomůže ušetřit energii. Při použití s lokálním funkci zálohování, budete moci vzít různé typy souborů s různými vlastnostmi a úhledně uspořádat a zálohovat na jednotlivé disky tyu MyArchive, vše v jednom kroku.
Navíc, nově přidané pole "Alias" umožňuje uživatelům vlastní tagy pro MyArchive disky. To umožňuje uživatelům rychle zjistit obsah disků MyArchive v průzkumníkovi souborů ADM, pokud je více disků namontováno současně

Podpora více formátú souborových systémů

Nově modernizované MyArchive mechanismus může naformátovat pevné disky na EXT4, exFAT*, NTFS HFS+ souborové systémy, což výrazně rozšiřuje flexibilitu a dostupnost MyArchive disků. Kromě toho, pokud již nepotřebujte MyArchive disky, lze vyjmuté MyArchive disky vložit do eSATA / USB externího rámečku a budou přímo přístupné přes PC s Windows (souborový systém NTFS) nebo Apple Mac zařízení (HFS + File System), navíc je lze i nadále použít jako MyArchive disky V Asustor NAS

You need to buy an exFAT license first.

Bezpečné šifrování dat

MyArchive pevné disky jsou nyní vybaveny nově podporovaným AES 256bitové šifrováním * a může být nakonfigurovány tak, aby se automaticky připojili až k 20 důvěryhodným NAS zařízením pro pružnější použití. Metoda dešifrování, kromě zadávání hesla nebo elektronického šifrovacího klíče, můžete nyní také svázat USB disk jako fyzický šifrovací klíč **, což vám umožní bezpečně držet zabezpečení dat ve vaší dlani.

*MyArchive šifrování je podporováno pro EXT4 souborový systém
**Jedno zařízení USB může být vázáno k neomezenému počtu MyArchive disků

Dávkové vytváření a import ADM účtů

Při nastavení sdíleného serveru musí správce systému často strávit spoustu času vytvářením uživatelských účtů. ASUSTOR nyní poskytuje více pohodlný a efektivní způsob, jak to udělat. Pomocí ADM funkce dávkového vytváření, můžete rychle vytvořit více sekvenčních uživatelských účtů (např počet studentů). S ohledem na nepravidelné vytvoření nesekvenční účtu, můžete zadat údaje účtu do textového souboru (* .txt, * .csv), a poté jej importovat do ADM pro vytvoření účtů. Při importu bude systém rovněž kontrolovat integritu dat účtu a uvede případné chyby, což je výhodné pro správce systému k jejich opravě.

Plánování snímků iSCSI LUN

Konfigurace plánovaných snímků iSCSI LUN umožňuje, aby systém automaticky udělal snímek na základě daných časových období a poskytl tak nepřetržitou ochranu dat LUN bez nutnosti jakékoli ruční činnosti nebo významného ovlivnění výkonu systému.

ASUSTOR Portal

Optimalizovaný výkon YouTube

Vychutnejte si lepší výkon YouTube přes Chromium hardwarovou akceleraci. Plynule sledujte 1080p videa na YouTube bez zpoždění.

*Chcete-li zakázat plovoucí stavové jazyky, přejděte na panel nástrojů webového prohlížeče Chromium, vyberte [Google input tools] rozbalovací menu a vyberte [Extension Options] a poté zakažte [Show Status Bar].
**Dostupná zařízení: AS31 / AS32 / AS50 / AS51 / AS52 / AS53 / AS61 / AS62 / AS63 / AS64 / AS70

Vyberte si jakékoliv webové stránky pro streamování videa

Kromě předem nainstalované aplikace Netflix a YouTube nabízí nyní ASUSTOR Portal celou řadu dalších populárních webových stránek pro streamování videa pomocí instalace URL-Pack. To vám dává svobodu sledovat všechna videa na vyžádání, které si přejete z vašich oblíbených stránek.

*Dostupná zařízení: AS31 / AS32 / AS50 / AS51 / AS61 / AS62 / AS63 / AS64 / AS70

Rozšířte své zážitky na sociálních médiích

Po instalaci sociálního balíčku na ASUSTOR portálu budete moci zvolit jakoukoliv mediální sociální platformu pro chatování, posílat zprávy, sdílet videa, sdílet soubory, blogovat a vytvořit diskusní skupiny se svými přáteli a rodinou online. ASUSTOR portál vám pomůže zůstat v kontaktu a je propojen se všemi, na kterých vám záleží.

*Dostupná zařízení: AS31 / AS32 / AS50 / AS51 / AS61 / AS62 / AS63 / AS64 / AS70

Jste připraveni vyzkoušet ADM 2.6?

Stáhnout nyní Bugs and Feedback
ASUSTOR.© All Rights Reserved 2015.  Address: 3F, No.136, Daye Road, Beitou Dist., Taipei City 112, Taiwan, ROC.
Tel: +886- 2-7737-0888 Fax: +886- 2-7737-0899